Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
sędzia dzisiaj też klasa! dał pograć i był konsekwentny
0
czyli pieniążki na transfery będą ^^
0
@Bobo25 no niestety nie zawsze wygrywa lepszy zespół
0
to pokazuje ile znaczy typowy napastnik w zespole :) przecietny Luuk a jaką robi różnice przy pojedynkach główkowych czy w grze tyłem do bramki.
4
wiedziałem że coś jest nie tak z Luukiem ^^
https://naforum.zapodaj.net/5bcc5ff518fb.jpg.html
8
cieszy też że ta młodzież ma niesamowity mental
37
weź tu zabierz piłke Pedriemu,Gaviemu czy Nico :o niesamowita odpowiedzialność za piłke w tym wieku.
3
boli troche to ryzyko podejmowane w dogrywce przy 2:2 :) za duża liczba zawodników atakowała i to się zemściło.
1
młode koty zamieniają się pomału w lwy ^^
4
Ansu no weź wejdź za Ferrana
0
@Jacu327 to już jest inna Barca niż ta z Bayernem :) widać że łapią pewność siebie i wiedzą co grać...
1
w końcu to szczęście wróciły do Barcy przy bramce :) zawsze to Real strzelał jakieś farfocle.
10
@damian16161212 Depay jest pierwszy sezon
4
@ViscaBarca123 mądrego aż miło poczytać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
czterech ostatnich trenerów Barcy przegrywało swoje pierwsze El-Clasico.
0
@Roxi a spójrz do góry ^^
0
@Wiktoria13 motywacja większa mi się wydaje
12
@Jakchcesz skromny chłopak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle tia
0
@Azacca Viaplay
3
@Emhyr Griezmann prawie zawsze tak dziubał w Barcelonie zamiast uderzyć na siłe.
0
@Nazio87 o boże :D nie zrozumiałeś żartu i coś mruczysz... miłego dnia
0
@Nazio87 dobra już skończ :) nie rób afery... nie mam ochoty być na głównej @TheNekro94 on i tak nie zrozumie ;)
0
@VirtuoZ wydaje mi się że tylko wtedy jak strzelą wiecej bramek
0
@TheNekro94 nawet mi nie chodziło o jego zdrowie :) bardziej o to że w jego życiu liczą się tylko pieniądze i jest pazerny
0
@JimMorrisonFCB ponoć stan krytyczny :(