Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bocheno1 ja tam bym chciał żeby Barca wygrała Lige Mistrzów takim fuksem
0
@Comfortable_ póki co to Chelsea wygrało Lige Mistrzów ^^
2
@BART97 średnio mnie obchodzi czy coś strzela :) ja tylko Barcelone oglądam
0
@Vebrol covid nadal
1
@Jacu327 tragiczne porównanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ładny ten hymn City
3
nie zasługujemy na tego gościa
1
@busquets5 wiesz są też historie z jego dzieciństwa :) np miał telefon i nie brał go do szkoły żeby innym nie było przykro... jeździ autem za 5 tys euro, poszedł na obiad do kibica którego poznał na mieście, remontuje domy dziecka w Afryce i Francji.
1
N'GOLO KANTE :
′′Ja jestem lubiany? Jestem normalnym człowiekiem, jednym z wielu piłkarzy. Macie o mnie zbyt piękne wyobrażenie. Nie mówcie, że jestem najmilszy i najmilszy. Jestem tylko piłkarzem, jak każdy inny."
"Czasami przesadzacie. To prawda, że lubię dogadywać się z moimi kolegami z drużyny, mieć dobre relacje z ludźmi, których spotykam na ulicy lub na boisku, ale są też inni tacy ludzie w piłce"
dla mnie osobiście ten chłopak to wzór skromności
Chelsea Tv (YouTube)
0
@Encore czuje brameczke zza pola karnego
0
@AllBundy napisałes że ostatnia jego bramka :) więc życzysz mu źle
0
@cules100pro to są Baskowie :) pewnie będzie grał całe życie w Bilbao jak jego brat.
3
@busquets5 no przecież trenował tylko że bez chęci
0
@AllBundy co ty tak źle życzysz Polakowi? dla kadry najlepiej żeby strzelał co tydzień...
1
Błaszczak nie na darmo siedział dwa lata na kursach w Moskwie ^^
11
6 miesięcy i Hochland odleci do ciepłej Hiszpani
5
@ranger3120 nie radze! u mnie już jest wojsko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mrboom u mnie na siłce jest dwóch braci właśnie takich :D w rok przytyli po 60 kg...
2
@Rewolucja123 20
1
@Blanco16 Busi na sprzedaż, ktoś da 30 mln to z pocałowaniem ręki
1
@mrboom wiesz jak to oni :D ogromni a brzuch wystaje przed klatke
1
@Cwaniak4 mam znajomych na bombie i chodzą dwa razy w tyg na siłke :) więcej gadają niż ćwiczą a mięśnie jak arbuzy...
1
@Cwaniak4 a po co ćwiczyć? dobry cykl + dieta i nie trzeba jakoś mocno ćwiczyć .
1
@Przemek2323 da się bluźnić co drugie słowo?
0
@AllBundy a nie lepiej iść prywatnie do dentysty? :)
0
@AllBundy a to co się dzieje z nim?
1
@AllBundy no nie polecam haha
1
@masq ja miałem ostatnio :D łzy same leciały a ból przeszywał całe ciało