0

@Bocheno1 ja tam bym chciał żeby Barca wygrała Lige Mistrzów takim fuksem

0

@Comfortable_ póki co to Chelsea wygrało Lige Mistrzów ^^

2

@BART97 średnio mnie obchodzi czy coś strzela :) ja tylko Barcelone oglądam

0

@Vebrol covid nadal

1

@Jacu327 tragiczne porównanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ładny ten hymn City

3

nie zasługujemy na tego gościa

1

@busquets5 wiesz są też historie z jego dzieciństwa :) np miał telefon i nie brał go do szkoły żeby innym nie było przykro... jeździ autem za 5 tys euro, poszedł na obiad do kibica którego poznał na mieście, remontuje domy dziecka w Afryce i Francji.

1

N'GOLO KANTE :

′′Ja jestem lubiany? Jestem normalnym człowiekiem, jednym z wielu piłkarzy. Macie o mnie zbyt piękne wyobrażenie. Nie mówcie, że jestem najmilszy i najmilszy. Jestem tylko piłkarzem, jak każdy inny."

"Czasami przesadzacie. To prawda, że lubię dogadywać się z moimi kolegami z drużyny, mieć dobre relacje z ludźmi, których spotykam na ulicy lub na boisku, ale są też inni tacy ludzie w piłce"

dla mnie osobiście ten chłopak to wzór skromności

Chelsea Tv (YouTube)

0

@Encore czuje brameczke zza pola karnego

0

@AllBundy napisałes że ostatnia jego bramka :) więc życzysz mu źle

0

@cules100pro to są Baskowie :) pewnie będzie grał całe życie w Bilbao jak jego brat.

3

@busquets5 no przecież trenował tylko że bez chęci

0

@AllBundy co ty tak źle życzysz Polakowi? dla kadry najlepiej żeby strzelał co tydzień...

1

Błaszczak nie na darmo siedział dwa lata na kursach w Moskwie ^^

11

6 miesięcy i Hochland odleci do ciepłej Hiszpani

5

@ranger3120 nie radze! u mnie już jest wojsko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mrboom u mnie na siłce jest dwóch braci właśnie takich :D w rok przytyli po 60 kg...

2

1

@Blanco16 Busi na sprzedaż, ktoś da 30 mln to z pocałowaniem ręki

1

@mrboom wiesz jak to oni :D ogromni a brzuch wystaje przed klatke

1

@Cwaniak4 mam znajomych na bombie i chodzą dwa razy w tyg na siłke :) więcej gadają niż ćwiczą a mięśnie jak arbuzy...

1

@Cwaniak4 a po co ćwiczyć? dobry cykl + dieta i nie trzeba jakoś mocno ćwiczyć .

1

@Przemek2323 da się bluźnić co drugie słowo?

0

@AllBundy a nie lepiej iść prywatnie do dentysty? :)

0

@AllBundy a to co się dzieje z nim?

1

@AllBundy no nie polecam haha

1

@masq ja miałem ostatnio :D łzy same leciały a ból przeszywał całe ciało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?