26

czasem się zastanawiam ile lat mają ludzie co się tu kłócą niżej :) przyszedl jakiś troll a oni mu jeszcze odpisują... on tylko na to czeka ale widocznie ciężko macie to ogarnąć.

28

napisać coś złego na Real musze bo się udusze

2

niech już ten Casemiro-Modric-Kroos odchodzą na emeryture :D ile jeszcze te dzbany będą dobrze grać.

4

@Sau_Ron kurde a chciałem się już spruć :D

0

@tomek8756 no ja bym dał.

0

@VegetaPolska to Wiedzmin czy Berengar?

1

niby Królewscy ale polskie piwko Królewskie ich nie sponsoruje...

1

@Dembele_gora dla mnie Mendy to takie słodkie dziecko z Afryki :D

0

@Coutinho007 no może masz racje :) pytanie co jak któryś się połamie

1

@AmigoBlancos ja tam bym się cieszył gdyby chwalili jak jest za co

1

@Coutinho007 no ale zobacz :D Dembele też ma podobne cechy a robi wiatrak na skrzydle i coś się dzieje.

1

@Rust_Cohle najbardziej skuteczny drybling to szybkość + balans ciała.

15

@AmigoBlancos i co tobie to nie pasuje? weź nie udawaj ^^

1

@Kengo a ja za takie 10-15 mln chętnie bym go zobaczył :) jest szybki, silny i robi wiatr na skrzydle a w tym momencie nie widze innego kandydata w podobnej cenie.

1

on wie że sobie nie poradzi :) wydaje mi się że nawet w ekstraklasie by go zajechali fizycznie i odechciało by mu się grać.

0

@Nano22 to już kwestia indywidualna :) skoro to twoja babcia więc wiesz co lubi, czym się interesuje czy z czego się ucieszy.

0

@Qlewer ja jak zobaczyłem i usłyszałem Wrzoska to wyłączyłem haha

4

@Nefir jak Barca znów chce być wielka to nie może ściągać średniaków

0

@Kidd Alfa dość przyjemny

1

@poskus Strumyk Tv

0

@Ksavix no jestem z domu dziecka

0

@Janas11224 to nieźle masz na chacie

0

@Zoker ja coś złota kupiłem

0

@Ghotti Sancho to zawodnik jednego klubu... wielu już było takich sezonowców.

0

@norbi77 to niezły gracz z topu

1

@wojopancer mozna kupić gre bez subskrycji ps plus :) więc nie będzie Ci nic naliczać co miesiąc

0

@kejdzi to już zależy od transferów, obniżenia pensji itp

0

@norbi77 skąd wy bierzecie to Newcastle? to że mają pieniądze nie znaczy ze pracują tam idioci którzy nie znaja się na piłce.

2

@kejdzi jezeli kara za rozwiązanie kontraktu jest mniejsza niż wypłata za 6 miesięcy to warto

0

@Criss18Barca no moim zdaniem nikt konkretny tu nie przyjdzie zza granicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?