Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
czasem się zastanawiam ile lat mają ludzie co się tu kłócą niżej :) przyszedl jakiś troll a oni mu jeszcze odpisują... on tylko na to czeka ale widocznie ciężko macie to ogarnąć.
28
napisać coś złego na Real musze bo się udusze
2
niech już ten Casemiro-Modric-Kroos odchodzą na emeryture :D ile jeszcze te dzbany będą dobrze grać.
4
@Sau_Ron kurde a chciałem się już spruć :D
0
@tomek8756 no ja bym dał.
0
@VegetaPolska to Wiedzmin czy Berengar?
1
niby Królewscy ale polskie piwko Królewskie ich nie sponsoruje...
1
@Dembele_gora dla mnie Mendy to takie słodkie dziecko z Afryki :D
0
@Coutinho007 no może masz racje :) pytanie co jak któryś się połamie
1
@AmigoBlancos ja tam bym się cieszył gdyby chwalili jak jest za co
1
@Coutinho007 no ale zobacz :D Dembele też ma podobne cechy a robi wiatrak na skrzydle i coś się dzieje.
1
@Rust_Cohle najbardziej skuteczny drybling to szybkość + balans ciała.
15
@AmigoBlancos i co tobie to nie pasuje? weź nie udawaj ^^
1
@Kengo a ja za takie 10-15 mln chętnie bym go zobaczył :) jest szybki, silny i robi wiatr na skrzydle a w tym momencie nie widze innego kandydata w podobnej cenie.
1
on wie że sobie nie poradzi :) wydaje mi się że nawet w ekstraklasie by go zajechali fizycznie i odechciało by mu się grać.
0
@Nano22 to już kwestia indywidualna :) skoro to twoja babcia więc wiesz co lubi, czym się interesuje czy z czego się ucieszy.
0
@Qlewer ja jak zobaczyłem i usłyszałem Wrzoska to wyłączyłem haha
4
@Nefir jak Barca znów chce być wielka to nie może ściągać średniaków
0
@Kidd Alfa dość przyjemny
1
@poskus Strumyk Tv
0
@Ksavix no jestem z domu dziecka
0
@Janas11224 to nieźle masz na chacie
0
@Zoker ja coś złota kupiłem
0
@Ghotti Sancho to zawodnik jednego klubu... wielu już było takich sezonowców.
0
@norbi77 to niezły gracz z topu
1
@wojopancer mozna kupić gre bez subskrycji ps plus :) więc nie będzie Ci nic naliczać co miesiąc
0
@kejdzi to już zależy od transferów, obniżenia pensji itp
0
@norbi77 skąd wy bierzecie to Newcastle? to że mają pieniądze nie znaczy ze pracują tam idioci którzy nie znaja się na piłce.
2
@kejdzi jezeli kara za rozwiązanie kontraktu jest mniejsza niż wypłata za 6 miesięcy to warto
0
@Criss18Barca no moim zdaniem nikt konkretny tu nie przyjdzie zza granicy