Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BeziteX no to wyślą list gończy :) nie trafia bo się odwołuje ale w styczniu musi się zgłosić na odbycie kary.
4
@Jakchcesz ja mu dałem :) smutny by siedział...
4
@Czajka90 będzie gwint zerwany u piłkarzyka
2
@Pawel13sz nawet jak trafi to trzeba założyć jakąś firme i mnożyć pieniążki
2
@MesQueUnClub96 i jakie plany na ferie?
2
@magic10 gaz tak drogi że starczy ci na kilka lat ^^
1
@Deviler z orzechami też polecam
3
@Jakchcesz przechodzisz kurs na strzelanie w trybie przyspieszonym :D
8
@Encore ja osobiście tak :) nie mógłbym spojrzec w lustro gdybym uciekł za granice lub się gdzieś schował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
trzech najbardziej nie lubianych piłkarzy przez was? dla mnie: Ramos, Alba i Casemiro.
4
@Sulimo to na bank będzie negatywny ^^
25
@marcin62 piłkarze w dzisiejszych czasach to są takie cip* że masakra (oczywiście są wyjątki)
6
@HERORICH2 on woli melo
2
@MrShakira diesel duży wybór i może cos ci się spodoba
0
@DaPidejpi no jest :) ale jednak Barca dokonała niemożliwego i zapisała się w historii a z varem by tego nie było.
4
@BartqRKO Barca-Psg też można tu dodać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@MarcelNJ11 nie rozumiem tego co napisałeś.
2
@KibicBarcy123 a weź tam przestań godoc głupoty :) on ma tylko szybkość i jako taki drybling.
0
@KibicBarcy123 to dlaczego nazwałeś go fenomenalny? on jeśli chodzi o sam aspekt sportowy jest średni.
17
@TylkoBarca7273 Pedri i Ansu bije od nich mega skromnością i przywiązaniem do Barcy.
0
@amanter Luuka bramka z nożyc byłaby ładniejsza
1
Dembele mentalnie jest dzieciakiem w życiu jak i na boisku :) dostał talent do piłki ale bez głowy nic on nie znaczy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
należy się jak psu buda
7
słyszeliście że diecezja Bielsko-Żywiecka procesuje się z ofiarą gwałtu i molestowania przez księdza?. A prawniczka tej diecezji napisała: warto sprawdzić czy ofiara nie jest homoseksualna jeśli jest to stosunek płciowy z księdzem mógł być dla niego przyjemnością (ofiara miała 12 lat).
takie rzeczy tylko w Polsce
dno nic więcej...
0
@Image a to nie po sezonie?
3
Stano klasa