Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P wiadomo o której walka? :)
3
@sergio5 kibice sukcesu nic wiecej
0
@joloskyy no robie 5km w 30 min interwałów :)
0
@dmcteam w nowy rok biegłem :)
0
@dmcteam praktycznie wszędzie do 100 km :) gdzie jakies zawody to jade.
0
@Encore z Brunem :o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@zaiks no to coś nie czytasz ze zrozumiem :) nigdzie nie napisałem że to łatwe + pisałem o sobie a nie w liczbie mnogiej.
0
@zaiks a gdzie ja napisałem że każdy sobie z tym poradzi? :) napisałem o sobie.
1
@zaiks ja tam od 10 lat biegam, interwały też robie :) wiec mów za siebie.
0
@dmcteam robią średnio 5 km w 45 min :) nie jest to jakis duży wyczyn.
0
to niezły smakołysz haha
0
@MesQueUnClub96 no my młodzi jesteśmy w przeciwieństwie do ciebie
0
@LeoMesjasz tylko Psg jeszcze może się nabrać
1
@FCBeSeM troche jak duch w drugiej połowie.
1
@IronSanHybrid pomylily mu się dyscypliny taki jest ambitny.
4
@bartas97 Szewczenko wjedzie ze swoją złotą piłką powie : Yebac Putina i cała Polska go pokocha.
0
@Janiama a czytałeś co Xavi powiedział? :)
3
@Paradoks ja tylko z ciekawości zapytałem. nie oglądam wilków i kadry narodowej.
0
@Momals11 czemu masz zostać zjedzony? to są fakty.
1
@Paradoks a gra ktoś z nich w podstawie reprezentacji? ciężko chyba.
0
@Emhyr chociaż jest jakaś możliwość dodatkowa w pomocy :) łamie się taki Busi czy Nico i kto ma grać za nich Puig?
1
@Emhyr oddać De Jonga czy Depaya w zime to strzał w kolano :) jedyna opcja moim zdaniem to wypożyczenie kogoś do Barcy ewentualnie ten Oscar.
0
@Fake69 nic to nie zmienia :) Fati i tak by wszedł na końcówke.
0
@doc robią miejsce dla Oscara haha
0
@monsterrize wiem wiem :) on charakterem mógłby cała szatnie wypełnić.
1
@monsterrize to niezły przekaz testosteronu :D nie chce wiedzieć co miałeś na myśli.
1
@busquets5 gdzie ta nadwaga? ja zauważyłem tylko ze buzia lekko zaokrąglona
0
jak sobie radzi Filip dziś?
0
@lukaszbarca15 poczytaj wywiady z nim jak był w Barcy :) sam mówił o tym że najlepiej się czuje na pozycji 10.