Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar no niestety :) Artur już zapowiedział że nie zawalczy w boksie
0
Szpilka-Diablo prawdopodobnie walka w mma na Ksw! może to się sprzedac.
0
@Cwaniak4 dziękuje :) sprawdze dzisiaj
0
@wawrzyn1 no nie musi być to jeden do jednego :) przedtreningowka zdecydowanie za mocna dla mnie
3
Kyrgios haha
8
@bartas97 Szewa ma złotą piłke ^^
0
@Bunk420 viagra w tym wieku to mi potrzebna jak kurw** majtki :d chciałem zamiennik przedtreningówki
2
@AdiKingu96 on nawet milion euro nie zarabia rocznie :) co tu się dziwić ze ma wymagania... bez niego obrona nie istnieje.
0
pije ktoś z was sok z buraków? rzeczywiście działa pobudzająco?
4
@GeneralXavi mi tam nie smakują drwale.
0
@Kosteq73 no gdzie Milik pójdzie rywalizować z Piątkiem
0
@Patrykl145 oj już nie przeżywaj :) jak wroci i mu się odnowi ta sama kontuzja wtedy możesz narzekać
4
@HarveySpecter serio tylko tysiak u ciebie 4000 kcal? :) ja tam bym brał bez zastanowienia.
6
Cesar może grać na każdej pozycji w obronie! ale ten chłopak by się tu przydał.
0
@Huck Marc też się dużo poprawił
9
trzeba poczekać w spokoju i ocenić po powrocie do gry :) mam nadzieje ze Ansu wie co robi
4
@Pawel13sz no takich piłkarzy brakuje u nas w szatni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Pawel13sz Chelsea traci nie tylko piłkarza ale przede wszystkim kapitana i lidera szatni
0
@paweldunajecfcb daj mu pograć :D jeszcze może się okazać że wygra wszystko w Psg i będzie głównym filarem tego sukcesu.
9
@Jestjakjest rosyjska ruletke to miał jak musieli drugi raz kroić mu kolano :D bo pierwsza operacja nic nie dała.
6
zdrówka i wytrwałości
0
@Momals11 no piękna ta pani
3
@Momals11 a zarabia kilka milionów euro rocznie sobie
1
@BarcaKings965212 tak
0
@amanter no też masz racje :) żyje wspomnieniami...
1
@Kwiatek67 i tak jest poziom wyżej od wszystkich ofensywnych pomijajac Ansu.
1
@DamianBarcaCule są Hiszpanami? grasz coś w fife?
4
Morata na roczne wypożyczenie + opcja wykupu to sztos opcja :) dużo by pomógł i z miejsca byłby liderem ofensywy.
4
@KrychaFCB haha :D no dużej kariery to on nie zrobi