1

@amanter ale to inne źródło podaje :) więc skąd pewność?

0

ma ktoś z wam może pompe zatapialna do ścieków? mam kilka pytań.

4

@Adi123456789 rosół to prawdziwy nektar bogów

0

@Nazio87 ale on waży 70 kilogramów ^^

0

@IronSanHybrid no moim skromnym zdaniem musi mieć w tym jakiś zarobek :)

0

@IronSanHybrid to dlaczego odrzucił 3 razy lepsza oferte dla miasta? od Najmana dostał większe pieniądze pod stołem :) dla mnie to logiczne.

0

@IronSanHybrid on dostał siano w łape i musi się jakoś tłumaczyć

0

@Nazio87 ty to zrób i mnie poinformuj

0

@SwieteOfficjum nazywanie go pozerem, lalusiem i słabym dziennikarzem też można zaliczyć jako hejt.

1

@Nazio87 czemu nie we wtorek?

1

@Coutinho007 zawsze lepiej miło się zaskoczyć

0

@masq zanim napastnik dobiegnie do pola karnego to on juz dawno wrzutke popsuł :D

0

@Coutinho007 no za dużo nie ma co oczekiwać od niego

3

@Coutinho007 w poprzednich latach nie sprawdzali się głownie ci co niby pasowali stylem gry.

0

@HighestInTheRoom no czytalem i nie widziałem żeby ktoś mowil że jest dobrym piłkarzem.

0

@ShawnC no jest lepszy to logiczne :) ale on już koszulki Barcy nie założy.

0

@HighestInTheRoom co? kto uważa Adame za koks piłkarza?

2

@clyde to B można zamienić na D i śmiesznie to brzmi

0

@Nazio87 mi jest obojetny :) chciał go Xavi to trzeba życzyć powodzenia i kibicować.

0

@ShawnC a Dembele w 130 meczach strzelił 30 bramek w ofensywnej Barcelonie + 100 spotkań opuścił przez kontuzje. siemano

0

@ShawnC a Adama strzelał z City, United, Totkami i co z tego?

0

@ShawnC może po prostu chcą kogoś innego w jego miejsce? przykład np Moraty.

6

@Pawel13sz a ci co pasowali? Coutinho następca Iniesty, Dembele następca Neymara, Arthur następca Xaviego gdzie są teraz?

2

@tbas przecież on już nie zagra taka decyzje podjął zarząd :) więc?

6

@tbas jest zimowe okienko a on może pomóc w walce o top4 po odejściu Dembele + to wypożyczenie :) przestancie mruczeć.

4

@Piernik a co ten Dembele takiego zrobił dla Barcy? umiejętności to on miał w BvB :) u nas był cieniem tego piłkarza.

1

@Gaz Morata zjada tego Cabrala na śniadanie

12

nie ma co oceniać z góry :) ja tam mu życze żeby zaskoczył

7

@Coutinho007 o to tak jak Dembele który kosztował 140 mln i jest przygłupem

0

@horang a co to zmienia? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?