Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@amanter ale to inne źródło podaje :) więc skąd pewność?
0
ma ktoś z wam może pompe zatapialna do ścieków? mam kilka pytań.
4
@Adi123456789 rosół to prawdziwy nektar bogów
0
@Nazio87 ale on waży 70 kilogramów ^^
0
@IronSanHybrid no moim skromnym zdaniem musi mieć w tym jakiś zarobek :)
0
@IronSanHybrid to dlaczego odrzucił 3 razy lepsza oferte dla miasta? od Najmana dostał większe pieniądze pod stołem :) dla mnie to logiczne.
0
@IronSanHybrid on dostał siano w łape i musi się jakoś tłumaczyć
0
@Nazio87 ty to zrób i mnie poinformuj
0
@SwieteOfficjum nazywanie go pozerem, lalusiem i słabym dziennikarzem też można zaliczyć jako hejt.
1
@Nazio87 czemu nie we wtorek?
1
@Coutinho007 zawsze lepiej miło się zaskoczyć
0
@masq zanim napastnik dobiegnie do pola karnego to on juz dawno wrzutke popsuł :D
0
@Coutinho007 no za dużo nie ma co oczekiwać od niego
3
@Coutinho007 w poprzednich latach nie sprawdzali się głownie ci co niby pasowali stylem gry.
0
@HighestInTheRoom no czytalem i nie widziałem żeby ktoś mowil że jest dobrym piłkarzem.
0
@ShawnC no jest lepszy to logiczne :) ale on już koszulki Barcy nie założy.
0
@HighestInTheRoom co? kto uważa Adame za koks piłkarza?
2
@clyde to B można zamienić na D i śmiesznie to brzmi
0
@Nazio87 mi jest obojetny :) chciał go Xavi to trzeba życzyć powodzenia i kibicować.
0
@ShawnC a Dembele w 130 meczach strzelił 30 bramek w ofensywnej Barcelonie + 100 spotkań opuścił przez kontuzje. siemano
0
@ShawnC a Adama strzelał z City, United, Totkami i co z tego?
0
@ShawnC może po prostu chcą kogoś innego w jego miejsce? przykład np Moraty.
6
@Pawel13sz a ci co pasowali? Coutinho następca Iniesty, Dembele następca Neymara, Arthur następca Xaviego gdzie są teraz?
2
@tbas przecież on już nie zagra taka decyzje podjął zarząd :) więc?
6
@tbas jest zimowe okienko a on może pomóc w walce o top4 po odejściu Dembele + to wypożyczenie :) przestancie mruczeć.
4
@Piernik a co ten Dembele takiego zrobił dla Barcy? umiejętności to on miał w BvB :) u nas był cieniem tego piłkarza.
1
@Gaz Morata zjada tego Cabrala na śniadanie
12
nie ma co oceniać z góry :) ja tam mu życze żeby zaskoczył
7
@Coutinho007 o to tak jak Dembele który kosztował 140 mln i jest przygłupem
0
@horang a co to zmienia? :)