Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
uwielbiałem ich jak grali w Barcelonie:
1
@Kgorecki2500 zawsze możesz iść jak ci tak zależy :)
4
@Odcinkowy przyjdzie za darmo to logiczne że dostanie więcej w kontrakcie.
0
@dzagos no idealnie ułożył stope
5
@bartulek98 ja właśnie się do dziś zastanawiam :) chyba właśnie tak jak @kaamil1910 mowi fizycznie nie dawał rady + imprezy jak to Brazylijczycy.
40
pamiętacie mecz Arthura z Realem? co on robił wtedy z Modriciem i Kroosem to hit :) aż ciezko w to uwierzyć że chłopak z takimi umiejętnościami sobie nie poradził.
1
@Criss18Barca też mega skromny! zawsze dawał z siebie 100% i biegał za dwóch.
2
ale brakuje zawodnika o profilu Rakiticia :) po czasie dopiero się docenia
5
@FCMichalo uzupełniają luke po Ferranie :)
1
@Criss18Barca a no racja :) zapomniałem ze on kadre prowadził
0
@Rewolucja123 Szewa ponoć ma zarobić 2-2.5 i to maks dla PZPN.
6
@Rewolucja123 on za takie pieniądze nawet by nie kucnął
1
@Criss18Barca tylko pytanie czy jest on dobrym trenerem? :) póki co to jedzie na karierze piłkarza i nazwisku.
1
@tristan87 przecinak od czarnej roboty
0
@kowal3 to prawda jest przecież
21
dlaczego śnieg chrupie, gdy po nim chodzimy? bo nasze buciki łamią śnieżynkom kręgosłupy.
4
@The_Man ciężko grać na tym samym poziomie jak najlepsi zawodnicy musieli ratować seniorów.
0
@igor69 Barca potrzebuje bramkostrzelnego napastnik więc Isak srednio pasuje
1
@Phoenixx @patyk_rl ponoć jakas mala część ludzi ja świecie tak ma
0
@Michu94 potrzebny on tutaj jak kurw** majtki.
2
@MesQueUnClub96 jestem :) na dodatek jeszcze prawonożny
2
@Rust_Cohle no strasznie to śmierdziało
0
@Uukasz_93 w finale przecież grali
0
no i Mesjasz się doigrał :(
1
@Jakchcesz a mi się wydaje że na dniach to się wyjaśni :) Dembele chce grać w piłke.
1
Laporta z Dembele gdy sie juz spotkaja:
0
@PatrykBarca to są chorągiewy które po kilku strzelonych bramkach znów będą go wielbić.
2
@MesQueUnClub96 zeby rywalizować z najlepszymi klubami na świecie
0
@Kidd czemu nie ma powrotu? taki piłkarz ma wywalone jajca na to co mówią pseudo dzbany.
1
La Liga Bonita na żywo