1

@MesQueUnClub96 nie poznałem sąsiada...

1

@Bunk420 po co dzwonisz?

0

@ShawnC co?

0

@gmdfk nie dadzą zarobić :D

0

po jakiego ja stawiałem na tą Francje

1

@barcelonaLM cudowny jest *-*

0

no i Szwecja w finale...

2

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 dostanie się na mundial i mają go zwolnić? XD

0

@Worny a ten Słowik czasem nie ma udziałów od pierwszej gali na KRS?

0

@Xpert77 po co? ludzi których nie lubisz lepiej olewać.

1

ta gala będzie gdzieś w remizie żeby tylko ppv sprzedać

0

@Cvzx ale kawał byka :D

7

@Deviler rzadko kiedy dobry trener klubowy = dobry selekcjoner

5

@Bykunn no zawineli by cie na dołek za 1.5 grama

1

@mati10333 Szewczenko był dogadany ale Genoa blokuje rozwiązanie kontraktu.

0

@kaamil1910 duzy potencjał masz przy takiej wadze

6

@szela1899 wyciskanie Pucia na ławce prostej haha

16

to może Puig będzie smarował oliwką Traore? zawsze to coś a i tak ma płacone ^^

1

@Kwiatek67 to dobra waga :)

1

@kaamil1910 42-43 przy wadze 77 + leczyłem nowotwór dwa lata

0

@Kwiatek67 a ile ważysz? :)

0

@Kwiatek67 tylko miesnia a nie tłuszczu xd

0

@KacperVEB był ostatnio na treningu reprezentacji i mówił że marzy o grze dla Polski.

0

@BorzyKrzys ale nie zawsze warto oceniać po wyglądzie :) często ci najbardziej wygadani ida na współprace... a te niby "dzieciaki" wychodzą z głową ku górze.

0

@BorzyKrzys a co ma Berlin do Polski? u nas dzieciaki po 17 lat sprzedają towar

0

@Cadafaz a Adama nie waży max 75 kilogramów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

zawsze można coś dorzucić jak to były tylko 2 gramy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?