Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 nie poznałem sąsiada...
1
@Bunk420 po co dzwonisz?
0
@ShawnC co?
0
@gmdfk nie dadzą zarobić :D
0
po jakiego ja stawiałem na tą Francje
1
@barcelonaLM cudowny jest *-*
0
no i Szwecja w finale...
2
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 dostanie się na mundial i mają go zwolnić? XD
0
@Worny a ten Słowik czasem nie ma udziałów od pierwszej gali na KRS?
0
@Xpert77 po co? ludzi których nie lubisz lepiej olewać.
1
ta gala będzie gdzieś w remizie żeby tylko ppv sprzedać
0
@Cvzx ale kawał byka :D
7
@Deviler rzadko kiedy dobry trener klubowy = dobry selekcjoner
5
@Bykunn no zawineli by cie na dołek za 1.5 grama
1
@mati10333 Szewczenko był dogadany ale Genoa blokuje rozwiązanie kontraktu.
0
@kaamil1910 duzy potencjał masz przy takiej wadze
6
@szela1899 wyciskanie Pucia na ławce prostej haha
16
to może Puig będzie smarował oliwką Traore? zawsze to coś a i tak ma płacone ^^
1
@Kwiatek67 to dobra waga :)
1
@kaamil1910 42-43 przy wadze 77 + leczyłem nowotwór dwa lata
0
@Kwiatek67 a ile ważysz? :)
0
@Kwiatek67 tylko miesnia a nie tłuszczu xd
0
@KacperVEB był ostatnio na treningu reprezentacji i mówił że marzy o grze dla Polski.
0
@BorzyKrzys ale nie zawsze warto oceniać po wyglądzie :) często ci najbardziej wygadani ida na współprace... a te niby "dzieciaki" wychodzą z głową ku górze.
0
@BorzyKrzys a co ma Berlin do Polski? u nas dzieciaki po 17 lat sprzedają towar
0
@Cadafaz a Adama nie waży max 75 kilogramów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
zawsze można coś dorzucić jak to były tylko 2 gramy xD