1

no to znając nasze szczescie: wada serca loading...

0

czyli Auba jest bez klubu? i dziś nie muszą go podpisać?

0

@GeneralXavi hahahaha

11

nic z tego nie rozumiem

1

@Pawel13sz ty jesteś akurat zabawny :D

2

jeden na dziesięciu z was jest zabawny :D ale tego nie wiecie wiec próbujecie.

1

@Cwaniak4 jakie? w Barcelonie indywidualnie miał zajebisty sezon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Damian11 @BarcaInfo twitter :) masz tam wszystko...

1

serwery trzymajta się :D

0

@Stasik91 melanż

0

ej a Arsenal wie że on za free? :D

0

@Mati90fcb naucz się wklejać jak już to robisz :D

31

Alemany jak przechodzi koło jeziora to mu kaczki chleb rzucają

1

@Pawel13sz no weź sobie go do Puiga porównaj :D ten sam rocznik...

2

@Pawel13sz on wygląda na 40 lat :D

1

@ElTomas póki co limit płac nie pozwala żeby go wypozyczyc

4

@KacperVEB Rudiger chce 400 tys funtów tygodniowo.

6

@FC1899Barca to idź pobiegaj

1

@Deviler De Jong i Depay

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pacior95 jak Dembele wyjdzie w pierwszym składzie na Atletiko :)

0

@Encore też jest spora różnica :) Antka kupili za grube siano a Auba ma przyjść na darmowe wypożyczenie.

0

@Encore niby wrak a nawet w tym sezonie bramka lub asysta co 120 minut.

0

@Jestjakjest ostatnio w jakimś meczu był :)

0

@Jestjakjest ale on już jest trzecim kapitanem :) a czwartym Roberto

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

24

Puig zarabia prawie 4 mln euro rocznie :o a potem problemy żeby zmieścić się w limicie wynagrodzen.

0

@abram3k ale nie wyzywaj go na instagramie

3

@Kgorecki2500 a to dlatego ta konferencja haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?