Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale to United jest tragiczne :) zlep gwiazdeczek i nic więcej.
5
Ronaldo już się przebiera za bramkarza żeby strzelać decydującego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
fani Sancho mogą wyjść z piwnicy ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sokot jak Arsenal płaci jego pensje skoro rozwiązali umowe?
0
@Onie 7 :) zrobili coś z niczego
0
Alan-Denis? moim skromnym zdaniem Alan wygra to na punkty. Denis nie trzyma nerwów na wodzy i jak nie trafi w pierwszej rundzie to Alan go wypunktuje.
4
w końcu Xavi ma jakiś dylemat co do wyjsciowego składu.
2
@4drian0 dziwne bo na eneba sporo kluczy
2
gdzie kupie taniej klucz do gry na ps4/ps5? na eneba nie ma gier które poszukuje.
2
@DaPidejpi na eneba sprawdź
0
@KrwawiaceoczyVEB Gavi zagrał 25 już łącznie i jest zawodnikiem Barcy B
2
@Gaz to źle że się wzięli za sport? i chcą coś zmienić w swoim życiu?
2
@FafitFCB może też stracić piłke i pójdzie kontra po której stracimy bramke :) to bardziej prawdopodobne.
2
@ForcaMilosz myślałem że może grać w rezerwach
1
@Luciano99 i nawet jest starszy od Halanda
1
@Ramaj77 to on ma kontrakt w pierwszej drużynie?
3
@Comfortable_ @ttR byl jednym z najlepszych w rezerwach
1
ej a czemu Puiq nie chce grać w Barcelonie B? nie chce odejść to chociaż tam by coś minut złapał :) dla mnie to jest jakieś niewytłumaczalne żeby zawodnik miał takie podejście do swojej kariery.
1
@Emhyr daj zagrać Traore w Barcelonie :) póki co to Dembele jest niewypałem za 140 mln + opuścił ponad 100 spotkan przez kontuzje.
9
@AllBundy Pique ostatnio też gra dobrze
3
@Woland10 maja tylko 3 bramki mniej stracone od tragicznej Barcelony.
0
@BoreekxD nie mają kadry żeby grać na takim poziomie cały sezon :) co nie zmienia faktu że potrafią ograć czołówke.
4
Baskowie to prawdziwi piłkarze z jaja. Chciałbym żeby Barcelona chociaż w połowie się tak starała.
1
Komentarz usunięty
2
@Kinginiesta pewna osoba wróciła na chwile
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr skąd ściągnąć? :)