11

Adama przecież miał tylko wchodzic w niepotrzebne dryblingi i niedokładnie podawac.

45

intensywność gry Barcelony dzisiaj na najwyższym poziomie

1

Adama już dał więcej niz Dembele w tym sezonie :)

5

@Rewolucja123 moim skromnym zdaniem to ty piszesz głupoty żeby być w centrum uwagi :) inaczej tego nie można nazwać skoro nie widzisz różnicy w tych przypadkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@jeyx77x Coutinho moim zdaniem :) najlepszy zawodnik ligi przed transferem do Barcy.

6

ulubione picie Żyły? heheheherbata

0

@IronSanHybrid ale wstawiałeś już te kluchy

1

@Emhyr no zabawny jesteś

0

@Messibestplayerintheworld czyli musi być z tym klubem po słowie :) gdyby to była Barca wszystkie gazety by o tym pisały.

1

komplet dziś na Camp Nou?

0

to dobrze :) i tak już by nie grał w podstawie.

1

@Kamilos84 6osób może być w wiosce olimpijskiej :) reszta hotel więc i tak by się nie widzieli.

0

@DonMatteo901 ciezko wyjść z dosiadu + sędzia nie może podnieść walki do góry

3

@Emhyr po co nam napastnik który nie strzela bramek?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sonek no jeden na dwudziestu sobie poradzi

1

strasznie dużo w skokach zależy od szczęścia...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rewolucja123 a Dembele czasem nie dał zaporowej ceny? i nie chciał negocjować?

15

@Rewolucja123 a to nie może negocjować?

0

@MESSIah16 wiesz to trzeba czasu i cierpliwości

2

Nowy, 18 letni piłkarz Mjallby Aif :D
Według dokumentów w wieku 11 lat skończył studia.

https://naforum.zapodaj.net/4296671e37c8.jpg.html

[weszło]

0

@MesQueUnClub96 wiatr może się zmienić w każdej chwili

1

@VamosRakieta a ja wczoraj prosiłem żebyś strzelił karnego w 94 minucie :) tak to bym był 400 zł do przodu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Colin94 oj jeszcze cie trzyma po sobocie

5

co ja wczoraj zobaczyłem to masakra... jakiś chłop przywiązał swojego psa do balkonu a ten widząc kogoś z właścicieli na zewnątrz zeskoczył i się powiesił :( nie wiem po co ci ludzie mają mózgi, nic nie myślą.

0

@Gacu95 jest w kadrze meczowej :)

11

@vangoor to dorosli nie mogą oglądać freakowej gali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?