Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Adama przecież miał tylko wchodzic w niepotrzebne dryblingi i niedokładnie podawac.
45
intensywność gry Barcelony dzisiaj na najwyższym poziomie
1
Adama już dał więcej niz Dembele w tym sezonie :)
5
@Rewolucja123 moim skromnym zdaniem to ty piszesz głupoty żeby być w centrum uwagi :) inaczej tego nie można nazwać skoro nie widzisz różnicy w tych przypadkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@jeyx77x Coutinho moim zdaniem :) najlepszy zawodnik ligi przed transferem do Barcy.
6
ulubione picie Żyły? heheheherbata
0
@IronSanHybrid ale wstawiałeś już te kluchy
1
@Emhyr no zabawny jesteś
0
@Messibestplayerintheworld czyli musi być z tym klubem po słowie :) gdyby to była Barca wszystkie gazety by o tym pisały.
1
komplet dziś na Camp Nou?
0
to dobrze :) i tak już by nie grał w podstawie.
1
@Kamilos84 6osób może być w wiosce olimpijskiej :) reszta hotel więc i tak by się nie widzieli.
0
@DonMatteo901 ciezko wyjść z dosiadu + sędzia nie może podnieść walki do góry
3
@Emhyr po co nam napastnik który nie strzela bramek?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sonek no jeden na dwudziestu sobie poradzi
1
strasznie dużo w skokach zależy od szczęścia...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rewolucja123 a Dembele czasem nie dał zaporowej ceny? i nie chciał negocjować?
15
@Rewolucja123 a to nie może negocjować?
0
@MESSIah16 wiesz to trzeba czasu i cierpliwości
2
Nowy, 18 letni piłkarz Mjallby Aif :D
Według dokumentów w wieku 11 lat skończył studia.
https://naforum.zapodaj.net/4296671e37c8.jpg.html
[weszło]
0
@MesQueUnClub96 wiatr może się zmienić w każdej chwili
1
@VamosRakieta a ja wczoraj prosiłem żebyś strzelił karnego w 94 minucie :) tak to bym był 400 zł do przodu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colin94 oj jeszcze cie trzyma po sobocie
5
co ja wczoraj zobaczyłem to masakra... jakiś chłop przywiązał swojego psa do balkonu a ten widząc kogoś z właścicieli na zewnątrz zeskoczył i się powiesił :( nie wiem po co ci ludzie mają mózgi, nic nie myślą.
0
@Gacu95 jest w kadrze meczowej :)
11
@vangoor to dorosli nie mogą oglądać freakowej gali?