Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
seniorzy? top haha
0
ostatnio byłem w Oslo i przechodząc obok teatru widziałem tego rudego z gry o tron :D wygląda strasznie "dziko" nawet na żywo.
0
@LionelM95 zawsze można też wyjechać za granice :) nie będziesz miał takiej presji na głowie + odłożyć coś można.
4
@Damian11 są czarni?
3
@LionelM95 nie wmawiaj sobie ze nadajesz się tylko do pracy fizycznej :) jest masa kursów, szkoleń które byś ogarnął.
6
@Janek_7 spójrz byczku na to z drugiej strony :) gdyby został to najprawdopodobniej Nico/Gavi graliby w rezerwach.
0
@kuz nie znam chłopa
4
@Don Lucas tam jest zapłata w czterech ratach :) City poszło mega na reke.
25
@VamosRakieta no i zawsze może Ousmanowi pomóc jak biedny czegoś nie zrozumie.
3
@Don Lucas no to nie ogarniasz :) Adama to wychowanek i zgodził się zarabiac grosze żeby tu wrócić, Auba rozwiązał kontrakt z klubem bo tam odwalał dlatego udało się go ściągnąć za darmo.
0
@Don Lucas jak chciałeś wzmocnić defensywe bez kasy?
2
@taris Griezmann, Llorente, Kondogbia mają urazy i ponoć się nie wyrobią.
Oblak-covid
0
@DamianBarcaCule a był banik?.
0
@kaamil1910 każdy jest :) kwestia pieniążków
0
jak lubicie sie relaksować? ja osobiście uwielbiam cisze i spokój.
0
@Borneo w 2023 można rozwiazac z nim kontrakt
20
@escarabajo a ja bardziej bym się do obrony przyczepił :)
19
@Bunk420 ale to ty dzwonisz
2
@Danny Gaucho do Grosika nie ma podjazdu ^^
0
@escarabajo Antony
0
@tbas nie ma informacji na ten temat
0
@OsamaDembele jaki miałeś wcześniej nick? :D
1
ale to był kocur u nich patrząc na całokształt:
0
@MSN30 kabel hdmi może nie łączy
1
@lucas/catalan moim zdaniem Xavi chce połączyć dwa style :) taka mieszanka Guardioli z Enrique.
3
@Janiama dużo zdrowia dla ciebie i odpoczywaj
2
@MesQueUnClub96 z ryjca i tych okrzyków na boisku :D
9
@MesQueUnClub96 nie lubie go :D przypomina mi żołnierza Niemieckiego.
6
@Sau_Ron Pep i Arteta
4
@Deviler boli go potężny Wiking.