0

@AllBundy u mnie bjj trenuje para facetów, szczupli po 70 kg a mają purpurowe pasy...

0

@JohnA no bo w piłce liczby są najważniejsze :) dla mnie może kopać się po czole ale jak strzeli na końcu bramke która da 3 punkty i na końcu top4 to zajebiscie :)

1

@kkbarca po prostu musiał kogoś odstawic a Dani w tym wieku musi więcej odpoczywać.

0

@Seba_89_ oni w swojej najlepszej formie robią takie liczby albo i gorsze...

0

@Bobo25 no nie ma :) ale jak na najgorsza forme w życiu jest okey.

0

@bartas97 i wiesz co też Dis trenuje już ponad rok :) a ten drugi mówił że dopiero 2 miesiące.

9

dużo się mówi że Auba jest wrakiem piłkarza a on nawet w tym sezonie bramka lub asysta co 120 minut :) to pokazuje jakiej klasy to jest piłkarz i co może dać.

0

@SamuraJack to będziemy mieć potwora w ataku

1

ja tylko prosze żeby Auba dał połowe swojego maksa i będzie zajebiscie :)

0

@bartas97 to są freak fighty na bank będzie jakaś niespodzianka :)

9

@Pogba już wtedy wymyślił coś podobnego do hejtparku :)

5

Bogusza dziadek który jest ze Śląska zablokował jego transfer do Legii mówiąc mu ze jak przejdzie to się powiesi. haha xD

0

@Bunk420 no tak bo przecież chodziło mi o tego samego :D pomysl

0

osoba teraz dzwoniąca? klasa sama w sobie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

pierwszy raz mi się tak miło słucha trenera z Polski + wiedza o piłce ogromna.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@puyol_presidend5 bardzo długo jest na cyklu sterydowym

1

@IronSanHybrid 240 tysięcy osób oglądało konfe fame mma w piku na YouTube :) kanał fame + nitrozyniak

0

@IronSanHybrid czytałem gdzieś że rekord był jednak 90 tysięcy osób :)

11

@Cvzx Ojcem jego Syna :D

0

@Cvzx jednak były rekord to 90 tysięcy osób u Najmana.

0

@Cvzx Najman chyba 99k ludzi

3

Czesio policzki ma potezne

3

@DawidekFCB Arsenal wstawił filmik pożegnalny z nim :)

1

@PatrychoO jego wypłata nie mieści się w limicie

3

Adama zabawa na treningu:


5

@Worny ale on był kotem u nich patrzac na całokształt

0

@kamyk_23 @SinMistico tzn "mało" jak na zarobki w Barcelonie.

0

@bartekvisca jego wypłata nie mieści się w limicie :) pewnie chcą komuś obniżyć zarobki i wtedy się uda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?