Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy u mnie bjj trenuje para facetów, szczupli po 70 kg a mają purpurowe pasy...
0
@JohnA no bo w piłce liczby są najważniejsze :) dla mnie może kopać się po czole ale jak strzeli na końcu bramke która da 3 punkty i na końcu top4 to zajebiscie :)
1
@kkbarca po prostu musiał kogoś odstawic a Dani w tym wieku musi więcej odpoczywać.
0
@Seba_89_ oni w swojej najlepszej formie robią takie liczby albo i gorsze...
0
@Bobo25 no nie ma :) ale jak na najgorsza forme w życiu jest okey.
0
@bartas97 i wiesz co też Dis trenuje już ponad rok :) a ten drugi mówił że dopiero 2 miesiące.
9
dużo się mówi że Auba jest wrakiem piłkarza a on nawet w tym sezonie bramka lub asysta co 120 minut :) to pokazuje jakiej klasy to jest piłkarz i co może dać.
0
@SamuraJack to będziemy mieć potwora w ataku
1
ja tylko prosze żeby Auba dał połowe swojego maksa i będzie zajebiscie :)
0
@bartas97 to są freak fighty na bank będzie jakaś niespodzianka :)
9
@Pogba już wtedy wymyślił coś podobnego do hejtparku :)
5
Bogusza dziadek który jest ze Śląska zablokował jego transfer do Legii mówiąc mu ze jak przejdzie to się powiesi. haha xD
0
@Bunk420 no tak bo przecież chodziło mi o tego samego :D pomysl
0
osoba teraz dzwoniąca? klasa sama w sobie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
pierwszy raz mi się tak miło słucha trenera z Polski + wiedza o piłce ogromna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@puyol_presidend5 bardzo długo jest na cyklu sterydowym
1
@IronSanHybrid 240 tysięcy osób oglądało konfe fame mma w piku na YouTube :) kanał fame + nitrozyniak
0
@IronSanHybrid czytałem gdzieś że rekord był jednak 90 tysięcy osób :)
11
@Cvzx Ojcem jego Syna :D
0
@Cvzx jednak były rekord to 90 tysięcy osób u Najmana.
0
@Cvzx Najman chyba 99k ludzi
3
Czesio policzki ma potezne
3
@DawidekFCB Arsenal wstawił filmik pożegnalny z nim :)
1
@PatrychoO jego wypłata nie mieści się w limicie
3
Adama zabawa na treningu:
5
@Worny ale on był kotem u nich patrzac na całokształt
0
@kamyk_23 @SinMistico tzn "mało" jak na zarobki w Barcelonie.
0
@bartekvisca jego wypłata nie mieści się w limicie :) pewnie chcą komuś obniżyć zarobki i wtedy się uda.