0

@JordiElNino oj nie wiedziałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@taris mistrzostwa są w listopadzie :) a on odejdzie w lipcu.

0

@FCB_dimiC zostało mało czasu do końca okienka :) więc może stąd taka cena

0

Komentarz usunięty

0

@zodiak_10 a ty najpierw pomysl co napiszesz :) a gadać o żabce to możesz koledze obok jak ci pozwoli. mentalnie to dno dna co napisałeś :) osobiście był wolał wywalić telefon za okno niz wypisywać takie głupoty.

0

@zodiak_10 jakiej mydlanej bańce dzieciaku?! to nie jest normalne i nie ma reguły jaki kraj.

0

@zodiak_10 za dużo filmów oglądasz

0

@zodiak_10 to nieźle masz w głowie nayebane

0

@Emhyr jeszcze Dembele musi się zgodzić a to najtrudniejsze

0

@BombowiecKrawczyk a jak już bys musiał wybrać jednego?

0

największy "patus" w polskim rapie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bunk420 a to prawda jest? różne rzeczy piszą dziennikarze.

0

@Pogba tydzień, dwa przerwy i wróci

5

@kkbarca w tym momencie to wrak piłkarza więc nie dziwne ze chcą go wypozyczyc w połowie sezonu.

1

@Wychowanek 11 numer wolny

0

@ShowyAnteater jego ex oskarża go o gwałt i pobicie

1

nie trzeba oglądać tenisa żeby wiedzieć o każdej wymianie ^^

3

taki wiatr wieje a oni w tenisa grają :o

6

to przez okienko transferowe tak wieje

0

@Joe_Pesci wiatr nie wieje a kij się chwieje

8

@MesQueUnClub96 ojciec pijany się awanturuje? tylu nas jest ze możemy ci pomóc

0

Milik brameczka

1

@Transu96 nie interesuj się somsiada portfelem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pogba ja się nie śmieje z potężnego Adama

10

@Luciano99 ale on się będzie prężył teraz XD

1

@kkbarca a ona ciebie nie :D

0

@Roobo no fajnie gdyby został :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?