Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld a mi Martin nie przeszkadza na końcówki :) robi wiatr, coś strzeli, mało zarabia+nie narzeka.
0
@Mateusz_Kryczka muszą mieć dowody skoro go zatrzymali
0
@masq ponoć bił i gwałcił swoją ex
0
@MesQueUnClub96 końcówki?
0
@MesQueUnClub96 czemu twój idol uciekł z reprezentacji Kongo? wybrał Belgie a tam nawet się nie łapie...
1
@Rust_Cohle idol? :D toż ja się zgrywam.
1
@Rust_Cohle nie kłam! on jest za spokojny żeby takie coś robić
0
@MesQueUnClub_87 napisałem jest a nie był :)
0
kto waszym zdaniem jest najlepszym ofensywnym i defensywnym pomocnikiem na świecie?
4
@BorzyKrzys za dużo Krzysia Piątka się naczytałes
3
@talizmo nigdzie nie było informacji że zarobi tyle co w Arsenalu
0
Eriksen w Tottenhamie to był kocur
1
@Joopiter indywidualnie z trenerami
0
@mateusz19191010 ponoć 2 mln euro było luzu w limicie
3
@macio_944 a moim zdaniem oba spotkania będą wyrównane a o końcowym awansie zdecydują detale :)
1
@Pawel13sz sam Neymar dawał więcej od nich wszystkich
0
ma ktoś z was kodzik na zakupy kfd?
0
@DaPidejpi ip pewnie to samo co na starym koncie :)
0
@jeyx77x za dużo to nie zmienia :) wątpie żeby księgowa specjalnie to robiła bez wiedzy np sportowca.
1
@Roxi 5.20 ponoć
0
@jeyx77x wiesz twoim tokiem rozumowania masa sportowców nie powinna już brać czynny udział w sporcie :) też oszukiwali państwo jesli chodzi o podatki.
1
@jeyx77x Grabowski dopuszczał się oszustw podatkowych a Słowik robił wszystko co można sobie wyobrazić :) taka mała różnica.
0
dajcie no tego Grosika dwie minuty zostały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@busquets5 na bank pomaga w późniejszym podciąganiu jak ktoś jest początkującym :) a czy rozciąga to nie mam pojęcia.
0
@clyde ale piłkarsko klasa jak mu się chciało grać
0
@Suzu i jak on się dostanie w 15 minut do Paryża żeby podpisać umowe? :D
1
@IronSanHybrid smutne
0
@IronSanHybrid to boje się zapytać o określenie Barcy z ostatnich lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika