Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@matirix20 lvbet
0
@jeyx77x no pisałem już kilka dni żebyście stawiali :)
0
@jeyx77x już spadł kurs do 12 :) strasznie dużo osób obstawilo i obniżyli
0
@Majkel34 ja za dzieciaka mieszkałem w Krakowie :) obok bloku był park w którym co kilka miesięcy ktoś nożem/maczetą dostawał.
0
@Majkel34 dobrze ze są inne czasy :) kiedyś ciężko byś miał wyjść cało z takiej konfrontacji.
1
@jackdaniels LV BET :) ale już jest kurs z 12
0
@amanter a trzech pozostałym kapitanów nie ma pełnych gaci w ważnych spotkaniach?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RomanHoffer no to dość wcześnie tracisz włosy
0
@RomanHoffer a ile masz lat? :)
17
co byście chcieli zmienić w swoim życiu najbardziej? ja osobiście chciałbym mniej się przejmować "głupotami".
1
@MrPGG tylko ze oni nie chcą Trincao
0
@Emhyr ja jeszcze o 20 obstawilem po kursie 21 :) kilka dni temu był nawet 25.
3
@trolo ja bym wybrał horizon
1
Haland przejdzie do Barcy w Lato - kurs 21 na LV BET. Można sporo zarobic po pewnie za kilka dni zniknie.
1
@amanter oglądałeś mecz? był za linia boczna i pokazał Gerrardowi że może kontynuowac.
0
@amanter dziwne :) wszedł i biegał normalnie
6
@DaPidejpi 40 mln jest opcja wykupu
7
tyle siana mają za Grealisha więc niech płacą :D
23
Coutinho nie potrzebnie odchodził z Liverpoolu.
2
@magister97r a np Psg nie ma lepszych bramkarzy?
0
@RosjaninBut serio dajesz Pepa na równi z Mourinho?
0
@FCBparasiempre chodziło mi żeby schować to w drugim komentarzu :)
15
@SamuraJack moim zdaniem Cruyff najbardziej rozwinął piłke nożna i zmienił podejście do niej.
1
@Cvzx sam to zdementował :) jak go dopadła depresja pierwszym razem to wyjechał z Włoch do dzieci, żony i mieszka tam 5 miesięcy.
1
@Joe_Pesci to fejk :) nadal są razem
1
@MSN30 no mój ziomal trzy takie zjada na raz
2
@FCBparasiempre nie lepiej takie coś wkleić w komentarzu?
0
którego Korwin będzie w hejt-parku?