Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB ostatnie trzy mecze w lidze wygrało Levante z Betisem jak dobrze pamiętam.
1
@Rastafarnianin Klopp jest lepszy od Tuchela jeśli chodzi o całokształt kariery.
13
@blablak Martin czy Luuk fajne uzupełnienie na końcowe minuty
28
fajnie ze Eric juz wrócił :) będzie dużo łatwiej wyprowadzic piłke z obrony + prezentował się bardzo dobrze w odbiorze przed kontuzją.
2
@OsamaDembele co ty ćpasz chłopaku
9
@Colon no nie wiem jak kibic Barcy może być za Realem :) ja trzymam kciuki za ekipe z Paryża.
1
@Hubsao jeszcze potężny Balotelli haha
https://naforum.zapodaj.net/0e400806024f.jpg.html
2
piłkarz który jest podobny do postaci z bajki? zaczne:
Bruno Fernandes - Szczur z Ratatuj
Cavani - Tarzan
Mbappe - Donatello
Dybala - Danny Phantom
0
@Worny co oni sobie myślą? są popularni wiec wiadomo że to wyjdzie na jaw.
5
@Emhyr z drugiej strony grają tragicznie a i tak punktują :) z czasem na bank poprawią swoją gre.
0
gdyby była taka możliwość Felix po sezonie za Griezmanna wymiana? tak czy nie?
2
@pt9 a Mistrzostwa Świata/Europy? :D
0
@TheNekro94 co nie zmienia tego że wykończenie mają bardzo podobne czy zejście na lepszą noge głównie balansem ciała.
0
@TheNekro94 czemu go obrażam? Mbappe to zajebistym zawodnik :) i w kilku kwestiach jest podobny na boisku.
0
oglądając Mbappe widze młodszego brata Henrego :) mają dużo podobnych cech na boisku.
4
@Gomess często piszą to boty a nie prawdziwe konta
0
@Nazio87 szkoda ze przy 2:0 dla Atletiko tego nie powiedziałeś
0
@Nazio87 może też przegrać lub zremisować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB Napoli też gra w kratke.
0
@MeMyselfAndI oby tak było
0
@eckov kadrowo są dużo mocniejsi od nas
0
współczuje kibicom Atletiko :) takie nazwiska a grają bez pomysłu i chęci.
1
@Firestone można tylko za złotówke :D nie zrobisz za dwie dyszki tysiaka.
0
Yevgen Konoplyanka:
"Legia Kraków to bardzo poważny klub, który się mną mocno interesował. Najbardziej konkretna była Cracovia. Ta drużyna ma fantastycznych kibiców."
[weszło]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
jak wygramy wszystkie mecze do końca sezonu to zdobędziemy mistrzostwo ^^
1
co tu się odyebało xD