Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korek901 mi działa normalnie
0
@arasz1819 why? co ty sugerujesz?
3
@AllBundy hahah złoto
0
@korek901 gdzieś tam jest :) są tam wszystkie kanały sportowe canal +, eleven, polsat sport i nawet viaplay
21
wyobraziłem sobie jak Ramos strzela bramke która daje awans :D przecież kibice Realu to by dupami po asfalcie szorowali...
0
@korek901 nie :) napisałem nazwe wyżej
0
@korek901 jak oglądasz w necie to internetowa tv :) są tam wszystkie kanały sportowe i tanie premium.
0
@Murazor dlaczego? przecież bramki na wyjazdach się nie liczą podwójnie
2
fajnie ze znieśli tą zasade bramek na wyjeździe, drużyny będą więcej ryzykować żeby nie grać dogrywki.
3
Gdy teraz próbuję grać w piłkę to brakuje mi tchu. Czasami zastanawiam się, czy będę w stanie dalej biegać. Czuję, że moje serce po prostu nie działa poprawnie - Kun Aguero
1
@Khajio to jaki łobuz z niego
1
ej a co z tym małolacikiem? dawno go nie widziałeś a nicku też nie pamiętam żeby sprawdzić.
2
@Hubsao jeszcze tylko to wkleje bo nie moge edytowac:
Pamiętam, że córka czegoś się obawiała, choć znała to miejsce, po raz drugi już tam pojechała do pracy. Półtora tygodnia wcześniej żaliła mi się, że ktoś ich chyba obserwuje. Była bardzo wystraszona - ujawnia załamana matka 20-latki.
2
@tomcruise najłatwiej ocenić z góry :) są ludzie co po pierwszym razie się uzależnią i nie potrafią z tego wyjść.
1
@Joe_Pesci mój bliski znajomy był bardzo spokojny przed wyjazdem do Hagi :) po 3 miesiacach wrócił wrak człowieka przecpany i po probach samobójczych. ktoś jak jest podatny na używki lepiej niech omija Holandie tam jest wszystko pod ręką.
1
@Joe_Pesci mnie to dziwi też ta sytuacja z ich telefonami :) ostatni sygnał / próba kontaktu była do jego ojca właśnie z tej farmy a ich telefony zostały znalezione kilka dni temu w tym domku co go wynajmowali.
0
@maroon już któryś raz zamiatają pod dywan śmierć Polaków
1
@Joe_Pesci co masz na myśli? nie czytałem za dużo o tym.
0
słyszeliście o tej Polskiej parze która została znaleziona nie żywa w jakimś polu? pojechali 3 tygodnie temu pracować do Holandii i taka tragedia...
https://www.google.com/amp/s/www.o2.pl/informacje/smierc-polskiej-pary-w-holandii-sa-nowe-informacje-6734818878597856a%3famp=1
1
@Danny Gaucho gdzie go spotkałeś? najwięcej życia spędził pod monopolowym.
5
@Danny Gaucho mój wujas od lat pije po 8-10 kuflowych/halnych dziennie i nic mu jest haha
0
@Criss18Barca nie musisz :) myślałem że masz gdzieś pod reka.
0
@Batys nie chce mi się szukać :D
0
@Criss18Barca pokazesz kupon? skopiuje sobie i może też coś postawie
2
@Comentateiro zależy od dnia jak to mówią
1
@Khajio szkoda ze karnego nie strzelił
0
@Kusco15 to tez pokazuje jak życie ludzkie jest kruche
0
zawodnicy Rosyjscy w Ufc też mogą zostac zawieszeni przez wojne?
0
@clyde jeszcze spotkasz tego jedynego :) na pocieszenie moge ci powiedzieć ze za dwie i pół godziny będzie po walentynkach
1
@Sensible mów za siebie :D