Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sonek nie no mam nadzieje ze przejdziemy Napoli
0
@zaiks to żart :) ale edytowałem żebyś nie poczuł się obrażony
0
@AmigoBlancos Antos kibicuj Barcelonie a nie jak twój wujek Realowi
4
@Sau_Ron dla mnie odejście Leo :) stało się to tak z dnia na dzień... każdy myślał że przedłuży kontrakt
2
@Pawel13sz albo cudowne wycofanie Roberta do tyłu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr ogólnie byku
1
będą kłopoty w lidze jak wezmą Valverde po odejściu Cholo
0
@Ghotti ja to mam jakieś dziwne wrażenie że część tutaj już nie kibicuje Barcelonie bo Messi odszedł :D
0
@Momals11 tylko nikt mu nie umniejsza osiągnieć w Barcelonie :) ludzie go krytykują za gre w Psg
1
@Momals11 co ma Messi z Psg do kibicowania Barcelonie? :)
0
@kowal3 piłkarzem był świetnym więc mógł napisać coś o jego umiejętnościach.
5
Barcelona na swoim fanpage na Facebooku dodała zdjęcie Maradony z tytułem opisz go jednym słowem :) czytam sobie komentarze a tam jakis starszy dziadek z Polski napisał - ćpun xD
0
@LS poważnie :)
2
@Sau_Ron o widze że też czekasz :D
3
przypominam że jutro gramy o 18:45
1
@Emhyr szkoda ze tylko puchar króla udało się wtedy wygrać
2
Parnasse vs Rutkowski walka wieczoru na Ksw w Radomiu :) zabieraj mu pas Rutek i będzie zajebiscie.
1
@Szalik luzik :) niech Ci służy
0
cudo ^^
0
@ElPonczato no mi ani razu nie zacielo wczorajszego meczu Psg-Real
0
@ElPonczato mi tam działa normalnie :) a internet mam przeciętny.
0
@Szalik internetowa tv
1
@Kondziubarca a wór do jeziora :D nie no żartuje nie przeszkadza mi to
0
@Jacu327 ćpuny do wora
1
@Ksavix tatuaż = szony majtki ściągają przez głowe
3
@AlexDark00 jeszcze mu dom zabiorą za Twoje długi bandyto
1
@KrychaFCB gdybym ja się tak przejmował zdaniem innych jak ty to z domu bym nie wyszedł
0
@Pilka_jest_okragla już wyluzuj to tylko piłka nożna
0
@busquets5 a co jak dzwoniła żeby zaoferować wedke na ryby?