12

ale ona jest słodziutka z wyglądu


Dobranoc.

0

@Naturopata no to jeszcze lepiej :D

1

@Naturopata tylko ty strzelasz w A klasie przy 20 kibicach :)

1

@Worny reka która leczy :D

0

@Pawel13sz bardziej bym się martwił o obrone

2

@Nefir trzy tak ale cztery już nie :D

0

@Gaz oni znikali na całe spotkania :) Ferran jest pod grą i widać że się wpasowal tylko brakuje skuteczności.

0

@kaamil1910 bardzo mądre słowa :) ta jego łatwość dochodzenia do sytuacji jest niesamowita.

11

towarzyszy mi jakiś taki dziwny spokój i przekonanie ze Ferran się poprawi i da dużo jakości.

0

@tristan87 możesz opowiedziec? :)

6

@Abominacja jak połowa polityków w tym kraju

0

@DonMatteo901 ze trzy telefony były żenujące i dzwoniły osoby które nie miały wiedzy na dany temat.

0

@amanter zawsze to jakieś tłumaczenie nieskutecznego zawodnika

5

ale ta Ekstraklasa Trolls ma kompleks Barcy :D wstawiają tylko wynik czy zdjęcie jak tracimy bramki.

1

@Kgorecki2500 co to za król bez rodziny królewskiej :D

0

po co dzwonić skoro się nie ma wiedzy na dany temat

0

@Azacca srednio mnie obchodzą jakieś cyferki :D

0

@Azacca piłka jest brutalna :) popsuł kilka 100% sytuacji przez które możemy odpaść.

0

@jq91 oszczędność? :D za takie coś klubu dostają kary

0

@kaamil1910 nikt tego nie wie

12

@Kamilos84 toż to był żart

0

@Rust_Cohle nie tu ten komentarz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

nie chce wiedzieć co Korwin gada jak się napierdo**

0

on chyba czyta to z jakieś książki

8

@Kamilos84 chciałabym usłyszeć Majora jak opowiada np o globalnym ociepleniu.

1

@maroon mogą usunąć żeby bana nie dostać :) konfitury będą zgłaszać i coś się znajdzie

1

hejt park z Najmanem przebity :D został tylko Czesio

2

@Foro lizboński

0

@barcelonaLM ja pierwszy raz go słucham :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?