Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
ale ona jest słodziutka z wyglądu
Dobranoc.
0
@Naturopata no to jeszcze lepiej :D
1
@Naturopata tylko ty strzelasz w A klasie przy 20 kibicach :)
1
@Worny reka która leczy :D
0
@Pawel13sz bardziej bym się martwił o obrone
2
@Nefir trzy tak ale cztery już nie :D
0
@Gaz oni znikali na całe spotkania :) Ferran jest pod grą i widać że się wpasowal tylko brakuje skuteczności.
0
@kaamil1910 bardzo mądre słowa :) ta jego łatwość dochodzenia do sytuacji jest niesamowita.
11
towarzyszy mi jakiś taki dziwny spokój i przekonanie ze Ferran się poprawi i da dużo jakości.
0
@tristan87 możesz opowiedziec? :)
6
@Abominacja jak połowa polityków w tym kraju
0
@DonMatteo901 ze trzy telefony były żenujące i dzwoniły osoby które nie miały wiedzy na dany temat.
0
@amanter zawsze to jakieś tłumaczenie nieskutecznego zawodnika
5
ale ta Ekstraklasa Trolls ma kompleks Barcy :D wstawiają tylko wynik czy zdjęcie jak tracimy bramki.
1
@Kgorecki2500 co to za król bez rodziny królewskiej :D
0
po co dzwonić skoro się nie ma wiedzy na dany temat
0
@Azacca srednio mnie obchodzą jakieś cyferki :D
0
@Azacca piłka jest brutalna :) popsuł kilka 100% sytuacji przez które możemy odpaść.
0
@jq91 oszczędność? :D za takie coś klubu dostają kary
0
@kaamil1910 nikt tego nie wie
12
@Kamilos84 toż to był żart
0
@Rust_Cohle nie tu ten komentarz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
nie chce wiedzieć co Korwin gada jak się napierdo**
0
on chyba czyta to z jakieś książki
8
@Kamilos84 chciałabym usłyszeć Majora jak opowiada np o globalnym ociepleniu.
1
@maroon mogą usunąć żeby bana nie dostać :) konfitury będą zgłaszać i coś się znajdzie
1
hejt park z Najmanem przebity :D został tylko Czesio
2
@Foro lizboński
0
@barcelonaLM ja pierwszy raz go słucham :)