1

@BartqRKO 20 tysięcy euro miesięcznie też może być powodem :)

1

@Kurkmen Putin spojrzał na niego z taką nienawiścią że masakra.

3

@reloaded ja bym wolał sprzedać Gaviego

6

doceń sąsiada swego bo możesz mieć innego/gorszego ^^

0

@MesQueUnClub_87 walkower :D

16

@MesQueUnClub96 zależy ile tych lwów

0

@barcelonaLM Podczas konferencji bezpieczeństwa w Monachium prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zapowiedział, że w związku z narastającym zagrożeniem inwazją Rosji zwróci się o konsultacje w ramach memorandum budapeszteńskiego z grudnia 1994 r.

W tym dokumencie Ukraina zdecydowała o przystąpieniu do umowy o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, rezygnując z utrzymywania arsenału takiej broni, odziedziczonego po rozpadzie Związku Sowieckiego. W zmian Ukraina otrzymała gwarancje bezpieczeństwa od mocarstw nuklearnych: Rosji, USA i Wielkiej Brytanii. Później pod memorandum podpisały się jeszcze Chiny i Francja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

najlepsze jest to że Ukraina oddała broń atomową za gwarancje bezpieczeństwa.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

wydaje mi się że to chodzi o Usyka :D Putin ma na jego punkcie bzika podobnie jak kiedyś zazdrościł im braci Kliczko.

25

Ambasador Ukrainy: Niemcy odmawiają nam broni; jeśli dojdzie do inwazji, nie zapomnimy im tej zdrady

[Bild]

6

@Mr8lack pytanie czy jego obchodzi los mieszkańców Rosji

19

@OsamaDembele no możesz śmiało przelogowac na drugie konto

2

@JarekS będą zabijać ludzi hehe

1

@OsamaDembele myśle że Pedri jest już gwiazdą po świetnym roku i nagrodzie Golden Boy.

3

@buszmen dla mnie zdecydowanie młodziutka Megan z Transformersów

0

@Marlon85 i dobrze :) z czasem trzeba się ustatkować.

9

@Naturopata pukać laski haha

1

@gumaz zależy od stylu życia i ile się ma wolnego czasu :D

4

@matirix20 musisz zacząć oglądać lige Francuską :) jest tam strasznie dużo utalentowanych młodych murzynków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@HighestInTheRoom latem kończy mu się kontrakt :) więc Marsylia nie ma za dużo do gadania.

1

@Adi123456789
1. Roberto Carlos
2. Jordi Alba
3. Marcelo

0

wczoraj jakas kobitka strzeliła trzy samobóje w jednej połowie :D w dodatku były to bramki z lewej, prawnej nogi i głowy haha

4

@Pawel13sz najlepsze jest to że nawet Xavi i Iniesta nie byli na takim poziomie w ich wieku.

5

@kkbarca dobrze ze nie łąkotka w waginie

0

@JonSnow @MesQueUnClub_87 o kurw* ale psychopata :o nawet zabił pieska tej nastolatki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?