Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zobaczcie sobie te zdjęcia z Donbasu :(
https://m.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo=enc02qhrmpup536udraocblesmjkfctyua5icroec2jemjmqd4qgrjmudrqmcblsty4guzmcd4ig2ri&utm_campaign=amtp_pnHP_galeria
1
@BartqRKO 20 tysięcy euro miesięcznie też może być powodem :)
1
@Kurkmen Putin spojrzał na niego z taką nienawiścią że masakra.
3
@reloaded ja bym wolał sprzedać Gaviego
6
doceń sąsiada swego bo możesz mieć innego/gorszego ^^
0
@MesQueUnClub_87 walkower :D
16
@MesQueUnClub96 zależy ile tych lwów
0
@barcelonaLM Podczas konferencji bezpieczeństwa w Monachium prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zapowiedział, że w związku z narastającym zagrożeniem inwazją Rosji zwróci się o konsultacje w ramach memorandum budapeszteńskiego z grudnia 1994 r.
W tym dokumencie Ukraina zdecydowała o przystąpieniu do umowy o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, rezygnując z utrzymywania arsenału takiej broni, odziedziczonego po rozpadzie Związku Sowieckiego. W zmian Ukraina otrzymała gwarancje bezpieczeństwa od mocarstw nuklearnych: Rosji, USA i Wielkiej Brytanii. Później pod memorandum podpisały się jeszcze Chiny i Francja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
najlepsze jest to że Ukraina oddała broń atomową za gwarancje bezpieczeństwa.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
wydaje mi się że to chodzi o Usyka :D Putin ma na jego punkcie bzika podobnie jak kiedyś zazdrościł im braci Kliczko.
25
Ambasador Ukrainy: Niemcy odmawiają nam broni; jeśli dojdzie do inwazji, nie zapomnimy im tej zdrady
[Bild]
6
@Mr8lack pytanie czy jego obchodzi los mieszkańców Rosji
19
@OsamaDembele no możesz śmiało przelogowac na drugie konto
2
@JarekS będą zabijać ludzi hehe
1
@OsamaDembele myśle że Pedri jest już gwiazdą po świetnym roku i nagrodzie Golden Boy.
3
@buszmen dla mnie zdecydowanie młodziutka Megan z Transformersów
0
@Marlon85 i dobrze :) z czasem trzeba się ustatkować.
9
@Naturopata pukać laski haha
1
@gumaz zależy od stylu życia i ile się ma wolnego czasu :D
4
@matirix20 musisz zacząć oglądać lige Francuską :) jest tam strasznie dużo utalentowanych młodych murzynków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@HighestInTheRoom latem kończy mu się kontrakt :) więc Marsylia nie ma za dużo do gadania.
1
@Adi123456789
1. Roberto Carlos
2. Jordi Alba
3. Marcelo
0
wczoraj jakas kobitka strzeliła trzy samobóje w jednej połowie :D w dodatku były to bramki z lewej, prawnej nogi i głowy haha
4
@Pawel13sz najlepsze jest to że nawet Xavi i Iniesta nie byli na takim poziomie w ich wieku.
5
@kkbarca dobrze ze nie łąkotka w waginie
0
@JonSnow @MesQueUnClub_87 o kurw* ale psychopata :o nawet zabił pieska tej nastolatki.