La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

1

najlepsze jest to że Ukraina oddała broń atomową za gwarancje bezpieczeństwa.

5

@Hubsao memorandum budapesztańskie nigdy nie było traktatem ratyfikowanym przez Rosję, czy inne kraje. A więc nic ono nie znaczy

1

@Hubsao bo te gwarancję są na papierku, ciekaw jestem jak by było z NATO w przypadku ataku na Polskę...

konto usunięte

0

@Hubsao tak naprawdę to za wiele do powiedzenia nie mieli. To nie tak, że oni od tak oddali tę broń, bo chcieli.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Podczas konferencji bezpieczeństwa w Monachium prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski zapowiedział, że w związku z narastającym zagrożeniem inwazją Rosji zwróci się o konsultacje w ramach memorandum budapeszteńskiego z grudnia 1994 r.

W tym dokumencie Ukraina zdecydowała o przystąpieniu do umowy o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej, rezygnując z utrzymywania arsenału takiej broni, odziedziczonego po rozpadzie Związku Sowieckiego. W zmian Ukraina otrzymała gwarancje bezpieczeństwa od mocarstw nuklearnych: Rosji, USA i Wielkiej Brytanii. Później pod memorandum podpisały się jeszcze Chiny i Francja.

konto usunięte

1

@Hubsao chodziło o to, aby jak najmniej krajów miało atom. Ten kto ma potencjał nuklearny jest po prostu dużo bardziej bezpieczny, a to największym na świecie średnio się podoba. Gdyby Korea Północna nie miała tyle broni, czy to rakiet, czy też atomu, to już dawno by jej nie było.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?