Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker o to akurat mega gest :) szacunek
0
każdy sportowiec który będzie reprezentował rosje w najbliższym czasie jest dnem
0
@Transu96 a to już wiem dlaczego "zaginął"
0
panowie ma kto to nagranie z wczoraj na którym ukraincy zabili czeczenów? nie ma szans tego znaleźć przy takiej ilości komentarzy :D
1
@kaamil1910 kolejny twój farmazon :) nagranie z 2014 roku
0
@kaamil1910 no jak mógł siedzieć na ochronkach/izolatkach mając innych w celi? chłopie daj już mi spokój...
0
@anxted @norbi77 @Kidd nie mają zasad i honoru w takim bądź razie
0
czemu czeczeni poszli walczyć za rosje? przecież rosjanie ich mordowali.
0
@Tomo1989 gdzie oficjalna informacja? :)
1
@Tomo1989 szkopy jeszcze zostały
1
@Momals11 a wiesz kto przyjeżdża do nas? mężczyźni w wieku 18-60 walczą na wojnie...
1
możecie przelać "złotówke" jak macie na zbyciu:
https://www.siepomaga.pl/ukraina
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
putin umierający na covid podczas wojny idealne podsumowanie ostatnich lat.
0
@Hubert102 powiesić chłopa a ciało dać tygrysom w zoo
0
@kaamil1910 nie siedział na izolatkach :) trenował normlanie z innymi. po drugie pisałeś że Auba przekonał Dembele do zostanie w Barcelonie...
2
ma ktoś może to nagranie jak ukraincy zabili czeczenów?
0
@kaamil1910 a o soroko że siedział na izolatkach np farmazonie?
0
@kaamil1910 no mowie o tych dwóch :) chcesz być w centrum uwagi i sobie zmyślasz.
1
@wyrek jak włączysz sobie tvp info to pewnie zobaczysz :) tam wczoraj właśnie to widziałem kilka razy w ciągu dnia.
5
@kaamil1910 od kilku dni piszesz głupoty wyssane z palce bez źródła :)
6
@kaamil1910 to po co piszesz farmazony i rozsiewasz nieprawdziwe informacje?
1
@sokot moim zdaniem Ukraina nie da rady jak ten zjeb zaatakuje pełną siłą
7
kurde na la rambli chłop ma nawet informacje ze chcą rodzine putina odstrzelić xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ls0811 widziałem wczoraj wywiad z tymi dwoma dezerterami rosyjskimi :) mówili im że jadą poćwiczyć na poligon a okazało się ze zrzucili ich w środku Ukrainy...
1
@Bykunn martwie się tylko ze najgorsze właśnie przed nimi.
0
patrząc na te zdjęcia dzieciaków i broni jaką mieli ( ak-47 ) informacje z mediów zaczynają się potwierdzać :) ten zjeb na pierwszy front wysłał niedoświadczonych dzieciaków.
0
@ShawnC dziekuje :) już poprawiłem.