Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@MesQueUnClub96 pytanie co cie trzyma żeby byc za Fifą? :)
8
@Barca1922 aktualny mistrz świata w wadze ciężkiej Usyk też walczy :) specjalnie wrócił z Londynu na wojne.
1
@lukaszbarca15 orban zawsze był przydupasem putina
1
też uważacie że kibice Polskich klubów broniliby swoich miast do ostatniej kropli krwi?.
7
wyzywanie nic nie da :) lepiej wysłać kilka złotych na siepomaga dla Ukraińców. aktualnie jest prawie 7 mln.
3
@Deviler za pieniądze kurw* zawsze się sprzeda
0
@CLOUT_COBAIN ja się ich nie boje :) po prostu nie mam szacunku do ich hymnu czy flagi
4
"Dużo rosyjskiego uzbrojenia zmierza teraz z Białorusi na Ukrainę" - donosi niezależny białoruski dziennikarz Denis Kazakiewicz.
0
@IronSanHybrid odważnie nazywać putina człowiekiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@osa91 no tak tak haha
0
@osa91 a czasem to nie był tylko jeden filmik?
9
i weź tu nie bądź rasistą i traktuj ruskich czy niemców normalnie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca nie zmienia to faktu że po północy jest w Polsce
0
od północy obowiązuje zakaz wlotu w polską przestrzeń powietrzną statków użytkowanych przez przewoźników lotniczych z Federacji Rosyjskiej
według radaru jeden samolot właśnie leci nad naszym krajem
4
Szczegóły głosowania Rady Bezpieczeństwa ONZ nad rezolucją potępiającą Rosję.
Za:
Stany Zjednoczone,Wielka Brytania, Francja,Norwegia, Irlandia, Albania,Gabon,Meksyk,Brazylia, Ghana,Kenia
Przeciw:
Rosja
Wstrzymali się od głosu:
Chiny, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
@Wilczeq warto też dodać że Usyk specjalnie wrócił na wojne
1
@Pawel13sz ojca żony brat rodzony
1
@michal26 rozumiem :) gdybym wiedział że wam tak przeszkadza to bym nie wstawił. sorki.
0
@michal26 zobaczyłem to wstawilem :) są dużo gorsze rzeczy tu wstawanie.
0
Andrzej "Długopis" Duda
https://naforum.zapodaj.net/5fb01549568b.jpg.html
0
@DamianBarcaCule tzn? :) od lat żołnierze na misjach np w Afganistanie ćpają żeby nie spać.
0
@szymon6847 dobra kokaina i można nie spać kilka dni
1
@Sau_Ron no też mi się tak wydaje
0
ciekawe czy Putin by zmienił zdanie gdyby Ukraina zaczela mordować cywili w Rosji.
6
ale bym Putinowi poskakał po głowie
0
@D10SLEO genów nie oszukasz ^^