Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan a z Espanyolem? :)
0
@Rust_Cohle dobra idź już afery gdzie indziej szukać :) zdrówka
0
@Rust_Cohle trzeba było zgłosić szeryfie :) a po drugie zostałby tylko usunięty nic więcej.
0
@Rust_Cohle co ty gadasz chłopie :) on sam zaczął wyzywać ja tylko odpowiedziałem.
0
@Rust_Cohle ja nic złego nie napisałem :) on mnie wyzywa a usunąłem bo nie chce mi się z nim pisać.
1
@Gorantores no próbuj próbuj :D to twoje 5 minut
0
@Yoshi94 i nadal próbujesz wiercić dziure nie wiedząc o co chodzi :) odbij i daj mi spokój :D
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Vebrol a moim zdaniem są :) widać to po komentarzach na różnych portalach.
0
@Gorantores niezłe multi konto byku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Yoshi94 zluzuj gacie :) nie wiesz o co chodzi a już się napinasz.
3
Tak właśnie wygląda budowanie zespołu na nowo od podstaw :) trzeba być cierpliwym i w spokoju poczekać. Mam wrażenie że wielu kibiców Barcelony to kibice sukcesu którzy są strasznie rozpieszczeni i nie pamiętają starych czasów.
2
@eckov wczoraj po pierwszej połowie tutaj był taki płacz że masakra :D nie byłoby kim wyjść na drugą połowe gdyby Xavi się posłuchał.
2
@Momals11 przez takich ludzi jak ty ta strona stała się taka toksyczna :) ciągle tylko jakieś zaczepki i kłótnie.
0
@Herato on jest tylko dobry jak wchodzi z ławki na podmeczonego rywala :) gdy gra od początku prawie zawsze gaśnie jak spadajaca gwiazda.
0
@pyra92 no ma swoje lata ale nie zmienia to tego że ma swój najlepszy czas :) Vinicius jest nie do ruszenia moim zdaniem.
2
@pyra92 no wiadomo że Real stać na nich :) ale nie znajdziesz miejsca dla Mbappe, Benzemy, Viniciusa i Haalanda na jednym boisku.
2
@hardmind już nie przesadzajcie. raz na jakiś czas zabrakło komentatora :) jest 100 razy lepiej niż było na początku ich działalności.
28
to była straszna patologia gwizdać na niego przy każdym kontakcie :) dobrze że z czasem się ogarneli.
0
@Emhyr mi działała transmisja normalnie :) czasem były problemy z polskim komentatorem to włączali angielski.
0
@Emhyr warto było dla Rafała Wolskiego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@msmsms wczoraj latały tu takie żarty po "logicznym myśleniu" Korwina o zawodowym sporcie.
0
@Yoshi94 no to ty nie zrozumiałeś
0
ale pamiętajcie Panowie jak ważycie mniej niż 100kg to jesteście niepełnosprawni :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TheNekro94 profeska na najwyższym poziomie
5
@Momals11 wyluzuj chłopie :) zachowujesz się jak jakiś fanboy Messiego.
0
w Radomiu zawaliła się kamienica bo mądrzy hydraulicy zrobili pod nią wykop na trzy metry.