0

@lucas/catalan a z Espanyolem? :)

0

@Rust_Cohle dobra idź już afery gdzie indziej szukać :) zdrówka

0

@Rust_Cohle trzeba było zgłosić szeryfie :) a po drugie zostałby tylko usunięty nic więcej.

0

@Rust_Cohle co ty gadasz chłopie :) on sam zaczął wyzywać ja tylko odpowiedziałem.

0

@Rust_Cohle ja nic złego nie napisałem :) on mnie wyzywa a usunąłem bo nie chce mi się z nim pisać.

1

@Gorantores no próbuj próbuj :D to twoje 5 minut

0

@Yoshi94 i nadal próbujesz wiercić dziure nie wiedząc o co chodzi :) odbij i daj mi spokój :D

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@Vebrol a moim zdaniem są :) widać to po komentarzach na różnych portalach.

0

@Gorantores niezłe multi konto byku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Yoshi94 zluzuj gacie :) nie wiesz o co chodzi a już się napinasz.

3

Tak właśnie wygląda budowanie zespołu na nowo od podstaw :) trzeba być cierpliwym i w spokoju poczekać. Mam wrażenie że wielu kibiców Barcelony to kibice sukcesu którzy są strasznie rozpieszczeni i nie pamiętają starych czasów.

2

@eckov wczoraj po pierwszej połowie tutaj był taki płacz że masakra :D nie byłoby kim wyjść na drugą połowe gdyby Xavi się posłuchał.

2

@Momals11 przez takich ludzi jak ty ta strona stała się taka toksyczna :) ciągle tylko jakieś zaczepki i kłótnie.

0

@Herato on jest tylko dobry jak wchodzi z ławki na podmeczonego rywala :) gdy gra od początku prawie zawsze gaśnie jak spadajaca gwiazda.

0

@pyra92 no ma swoje lata ale nie zmienia to tego że ma swój najlepszy czas :) Vinicius jest nie do ruszenia moim zdaniem.

2

@pyra92 no wiadomo że Real stać na nich :) ale nie znajdziesz miejsca dla Mbappe, Benzemy, Viniciusa i Haalanda na jednym boisku.

2

@hardmind już nie przesadzajcie. raz na jakiś czas zabrakło komentatora :) jest 100 razy lepiej niż było na początku ich działalności.

28

to była straszna patologia gwizdać na niego przy każdym kontakcie :) dobrze że z czasem się ogarneli.

0

@Emhyr mi działała transmisja normalnie :) czasem były problemy z polskim komentatorem to włączali angielski.

0

@Emhyr warto było dla Rafała Wolskiego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@msmsms wczoraj latały tu takie żarty po "logicznym myśleniu" Korwina o zawodowym sporcie.

0

@Yoshi94 no to ty nie zrozumiałeś

0

ale pamiętajcie Panowie jak ważycie mniej niż 100kg to jesteście niepełnosprawni :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 profeska na najwyższym poziomie

5

@Momals11 wyluzuj chłopie :) zachowujesz się jak jakiś fanboy Messiego.

0

w Radomiu zawaliła się kamienica bo mądrzy hydraulicy zrobili pod nią wykop na trzy metry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?