Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AllBundy jednak Jackowski pomógł w ponad 100 przypadkach i ma papier na to z policji
0
@macio_944 żartuje jestem poważny obywatel :) a ćpuny do wora
5
@macio_944 mam brać więcej mefedronu?
0
@taris byku nie dodawaj tam karty bankowej :) Borek wziął na mnie kredyt i dwa telefony.
0
@Criss18Barca właśnie ciężko :) tak naprawde organizm potrzebuje snu a oszukujesz go pijąc kawe/energetyki :) ewentualnie zbadaj poziom testosteronu możesz być przemęczony i zle się regenerować przez niski poziom testosteronu.
1
@Adi123456789 no codziennie po pracy robie drzemke 45 minut i wstaje jak nowo narodzony
2
@Criss18Barca ja ide spać i kawa nie potrzebna :D
3
gdyby Messi strzelił karnego to Robercik zagrałby dużo lepiej
1
@FafitFCB nie lepiej dwa jaja na gorąco i parówka na stojąco?
1
@DaPidejpi na co zmarł ziomek z twojego avatara?
4
@hayek widać że masz gwint zerwany :D
0
od czego jesteście uzależnieni?
2
@masq a może jest w tym drugie dno? i karmią bezdomne psy? :)
0
@hayek no to wspolczuje :) w takich momentach jakieś afery, polityka schodzi na drugi plan.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BART97 zauważyłem :D usunąłem komentarz bo nie chce w tym uczestniczyć
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca w pojedynczych spotkaniach nawet Arthur był potworem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@klopx no ja bym nie chcial :) to już podchodzi pod obsesje
3
tak grając Salzburg tego nie dowiezie
3
dla mnie zawsze BvB w serduszku :) za dużo to nie zmienia że w Bayernu gra Polak... życze im jak najgorzej w kwestiach sportowych.
0
@Zieliniak dzięki :) już zapomniałem po tym jak Szpaku mówił
4
czemu nie ma karnego? zaczepił go przecież korkiem
2
@kynio302 zabrzmialo to jak tekst 12 letniego fanboja :D
17
Szpaku jaki hipokryta :D Bayernowi nie idzie to gada o karnym Messiego
0
ten trener Salzburga wygląda jak ich rówieśnik
0
@Adamski69 nudy na San Siro
0
@dmcteam Borek też daje rade