0

nie przypuszczałem że kiedykolwiek zobacze tak przeciętnego Leo

0

Militao już powinien być w szatni

2

już jak Leo podchodził do karnego widać było że obsrany

0

jak Borussia chce to pewnie dobry :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@matino prędzej na 9:0

7

Verratti nawet w budce telefonicznej by znalazl miejsce na podanie czy zwód

10

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomek8756 ale ja to znam i żartuje tylko

49

@clyde wyjc stond

2

@kolomen2 zapytaj Arthura Morgana

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vebrol za mlody jestem pewnie

0

@Foro no dobra masz racje

2

@OsamaDembele co to zmienia? każdy jest inny i czuje co innego

0

@Vebrol z Mazowsza haha :D

0

"na całko" piękne to było słowo za dzieciaka

0

@Jestjakjest Viaplay ma lige Europy na wyłączność

0

@sdg z głupoty trzeba się śmiać

5

@kaamil1910 ale Barca dziś nie gra

1

@jacobFCB dla mnie oczywiste jest kibicowanie Psg w tym starciu

3

@Messibestplayerintheworld trzy lata później Ter Stegen w pierwszym składzie Xaviego

0

@alianta2 no mi nie wywala :) mało kiedy zatnie a mam internet tragiczny

0

@RosjaninBut HD jest jakość

0

Komentarz usunięty

0

@Arkadio90 no ja już mam kilka lat :) ale masa osób często pyta więc się podzieliłem

1

@BART97 nawet masz tam kanały typu tvp1, polsat, hbo itp :D

2

@Myko ja ze znajomym mamy zalogowane to samo konto na dwóch innych komputerach i działa :)

1

jak szukacie strony na której można oglądać mecze to polecam internetowa tv (premium 30 zł miesięcznie). Są tam wszystkie kanały sportowe canal +, eleven, polsat sport, viaplay i nie zacina nawet na moim tragicznym internecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?