Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Pawel13sz co w tym złego?
1
@Janiama z tego co czytałem to jest w śpiączce
0
nie dziekujcie :)
https://naforum.zapodaj.net/a22be943a6d8.jpg.html
0
@Xwowrak jak wojne przeżyją :D
1
zawodnik który wycisnął maksa ze swoich umiejętności i grał w wielkm klubie?
zaczne: Paulinho
0
@Sulimo ja też nie jestem jakimś specjalistą :) więc wymagania też nie są gigantyczne.
63
@Danny Gaucho i zobacz jaka to jest hipokryzja :D broni Dembele, chce go w pierwszym składzie a Adama ma takie same liczby jak Ousmane od początku sezonu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! dokładnie :) jest tyle możliwości że głowa mała.
2
Władca Pierscieni trailer serialu:
1
@agaFCB mogłaś nie przypominać haha
52
ale to co Alba wczoraj odyebal mając autostrade do bramki i schodząc do boku to jego :D
0
@Bagsik88 no bramek tyle nie strzela to fakt :) tylko warto też porównac ligi i styl gry zespołu.
0
@DarekFCBnaZawsze to czemu ludzie wygrywają?
0
@Survier typowo :) strasznie się pozmieniało
1
oglądając mecze Barcy jestem bardzo spokojny gdy piłke ma Gavi, Pedri czy nawet Nico :) ale gdy futbolówka trafi do De Jong czy Busquetsa mam przed oczami zaraz jakąś strate czy niedokładne podanie :) niby dojrzali piłkarze a wystarczy większa intensywność + mniej miejsca i ta dwójka jest obsrana po same kostki.
10
gorszy od De Jong i Busiego by nie był :D
0
@Emhyr to jest bardzo dziwne ale w wilkach tracil mase piłek,był niedokładny :) przychodzi tutaj i nagle inny zawodnik z odpowiedzialnością za piłke.
0
@takisobiektos Lautaro bardzo dobrze gra na małej przestrzeni, nie łapie tyle kontuzji w porównaniu do Halanda
0
@damiano2609 @Kondziubarca myślę że za podobne pieniądze by przeszedł do Barcy
2
@damiano2609 super. dużo lepsza opcja jest Lautaro dla nas :) a im życze powodzenia żeby znaleźć miejsce na jednym boisku dla Karima, Mbappe, Viniciusa i Halanda.
0
@ObiwanKenobi no nie :) w tej sytuacji wracali prawie z tej samej wysokości boiska.
0
oglądałem właśnie skrót z wczoraj :) to jak wracał De Jong przy pierwszej straconej bramce to kryminał... nawet wolny Busi był kilka sekund przed nim w polu karnym.
1
@Esteban_ nawet gdybyś tego nie lubił?
2
jaki jest Twój wymarzony zawód? ja osobiście chciałabym być trenerem bjj ale to długa droga.
4
@jeyx77x to ja już wole Busiego do czterdziestki
0
@Emhyr no to by był idealny scenariusz :)
0
Adama do końca sezonu ligowego strzela 2 bramki i ma 5 asyst :) warto wydać 30 mln? biorąc też pod uwage jaki robi wiatrak :) dla mnie zdecydowanie tak.
1
@betonito co ma wygląd do gry? on przede wszystkich traci atuty jak jest większa intensywność + mniej miejsca :) wtedy Sergio popełnia mase błędów i fizycznie nie ogarnia
7
@Rewolucja123 a może ty sobie ubzdurałeś? ten sam poziom rozumowania.