14

@Pawel13sz co w tym złego?

1

@Janiama z tego co czytałem to jest w śpiączce

0

0

@Xwowrak jak wojne przeżyją :D

1

zawodnik który wycisnął maksa ze swoich umiejętności i grał w wielkm klubie?
zaczne: Paulinho

0

@Sulimo ja też nie jestem jakimś specjalistą :) więc wymagania też nie są gigantyczne.

63

@Danny Gaucho i zobacz jaka to jest hipokryzja :D broni Dembele, chce go w pierwszym składzie a Adama ma takie same liczby jak Ousmane od początku sezonu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! dokładnie :) jest tyle możliwości że głowa mała.

2

Władca Pierscieni trailer serialu:


1

@agaFCB mogłaś nie przypominać haha

52

ale to co Alba wczoraj odyebal mając autostrade do bramki i schodząc do boku to jego :D

0

@Bagsik88 no bramek tyle nie strzela to fakt :) tylko warto też porównac ligi i styl gry zespołu.

0

@DarekFCBnaZawsze to czemu ludzie wygrywają?

0

@Survier typowo :) strasznie się pozmieniało

1

oglądając mecze Barcy jestem bardzo spokojny gdy piłke ma Gavi, Pedri czy nawet Nico :) ale gdy futbolówka trafi do De Jong czy Busquetsa mam przed oczami zaraz jakąś strate czy niedokładne podanie :) niby dojrzali piłkarze a wystarczy większa intensywność + mniej miejsca i ta dwójka jest obsrana po same kostki.

10

gorszy od De Jong i Busiego by nie był :D

0

@Emhyr to jest bardzo dziwne ale w wilkach tracil mase piłek,był niedokładny :) przychodzi tutaj i nagle inny zawodnik z odpowiedzialnością za piłke.

0

@takisobiektos Lautaro bardzo dobrze gra na małej przestrzeni, nie łapie tyle kontuzji w porównaniu do Halanda

0

@damiano2609 @Kondziubarca myślę że za podobne pieniądze by przeszedł do Barcy

2

@damiano2609 super. dużo lepsza opcja jest Lautaro dla nas :) a im życze powodzenia żeby znaleźć miejsce na jednym boisku dla Karima, Mbappe, Viniciusa i Halanda.

0

@ObiwanKenobi no nie :) w tej sytuacji wracali prawie z tej samej wysokości boiska.

0

oglądałem właśnie skrót z wczoraj :) to jak wracał De Jong przy pierwszej straconej bramce to kryminał... nawet wolny Busi był kilka sekund przed nim w polu karnym.

1

@Esteban_ nawet gdybyś tego nie lubił?

2

jaki jest Twój wymarzony zawód? ja osobiście chciałabym być trenerem bjj ale to długa droga.

4

@jeyx77x to ja już wole Busiego do czterdziestki

0

@Emhyr no to by był idealny scenariusz :)

0

Adama do końca sezonu ligowego strzela 2 bramki i ma 5 asyst :) warto wydać 30 mln? biorąc też pod uwage jaki robi wiatrak :) dla mnie zdecydowanie tak.

1

@betonito co ma wygląd do gry? on przede wszystkich traci atuty jak jest większa intensywność + mniej miejsca :) wtedy Sergio popełnia mase błędów i fizycznie nie ogarnia

7

@Rewolucja123 a może ty sobie ubzdurałeś? ten sam poziom rozumowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?