0

@Criss18Barca kibice z Krakowa tylko to odczują :) od lat kluby z ekstraklasy są na tym samym "tragicznym" poziomie i różni ich tylko nazwa.

4

@Nazio87 jestem Adam i z frajerami nie gadam

1

@BART97 no trzeba go docenić bez względu na sympatie :) to logiczne i normalne podejście.

0

jaki sens ma przekrzykiwanie się kto jest lepszy? zdania tej osoby nie zmienisz ze względu na przywiązanie do danego piłkarza czy klubu w który gra/grał :) po drugie wywalone jajca kto co myśli najważniejsze że dla ciebie jest najlepszy.

0

@Vebrol skończycie z banem jak się będziecie tak prowokowac :)

1

@Vebrol duża hipokryzja z twojej strony :) piszesz ze to "gówno" a sam ich porównujesz kilka komentarzy niżej i zaczynasz te wojenki.

1

@BART97 no ja znam kilka lasek które mają mocniejszy charakter od "facetów"

2

takie są czasy że ciężko poznać czy to facet/kobieta a gdzie dopiero ich na wojne wysłać

2

@Elprofesorxx od momentu kiedy zaliczysz komisje

0

@borysekdani ja mowie o tym że niby zabrali go z plaży na pożegnanie.

3

@BART97 wracaj już z tej delegacji na Ukrainie

0

@tomek8756 czemu ciągle o to samo pytacie? niżej z 5 pytań tego typu.

0

ciekawe jakie to jest uczucie widząc spadające bomby na swoją miejscowość

0

@kaamil1910 no co miał wnieść ten komentarz do mojego? ja pisałem o Realu ale nie ogarnąłeś.

1

@eckov szacun że wam się to nie nudzi

2

@MESSIah16 ja to mam nadzieje ze on nie odjebie nic przed śmiercią :) to jest psychol...

0

@marcin62 naucz się szybko biegać :D nikt ci broni nie da do ręki

0

@Sau_Ron kto normalny ucieka ze swojego domu? tu jest moje miejsce do życia.

0

@Kusco15 i tak bez varu sędziują lepiej niż w La Lidze.

4

@Michu94 to problemy żołądkowe miały Traore

2

@normasubiektywna no Barca musi zapłacić za niego 30 mln :) inaczej wraca do Wilków i to jest najprawdopodobniejszy scenariusz..

5

@bartas97 ten co grał w Sevilli

0

@kuz o tym nowym mówie :)

2

@normasubiektywna tylko on wroci na koniec sezonu :) więc nie trzeba płacić jego pensji tylko go sprzedać w okienku.

0

@kuz nie lepiej horizona? :)

0

@bartekvisca na filman cc cała gala

3

@Sulimo zielona cebulka

0

@kaamil1910 gdzie ja cie zaczepiam? to ty się mądrzysz chłopie i piszesz o jakiś książkach :) nie zrozumiałeś o co chodziło z Mbappe i chciałeś zabłysnąć.

4

@kaamil1910 kara to tylko 5-6 mln :d za Traore dostaną więcej jak do nich wróci.

56

czemu po pół roku dopiero taką plote wymyslili? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?