Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca kibice z Krakowa tylko to odczują :) od lat kluby z ekstraklasy są na tym samym "tragicznym" poziomie i różni ich tylko nazwa.
4
@Nazio87 jestem Adam i z frajerami nie gadam
1
@BART97 no trzeba go docenić bez względu na sympatie :) to logiczne i normalne podejście.
0
jaki sens ma przekrzykiwanie się kto jest lepszy? zdania tej osoby nie zmienisz ze względu na przywiązanie do danego piłkarza czy klubu w który gra/grał :) po drugie wywalone jajca kto co myśli najważniejsze że dla ciebie jest najlepszy.
0
@Vebrol skończycie z banem jak się będziecie tak prowokowac :)
1
@Vebrol duża hipokryzja z twojej strony :) piszesz ze to "gówno" a sam ich porównujesz kilka komentarzy niżej i zaczynasz te wojenki.
1
@BART97 no ja znam kilka lasek które mają mocniejszy charakter od "facetów"
2
takie są czasy że ciężko poznać czy to facet/kobieta a gdzie dopiero ich na wojne wysłać
2
@Elprofesorxx od momentu kiedy zaliczysz komisje
0
@borysekdani ja mowie o tym że niby zabrali go z plaży na pożegnanie.
3
@BART97 wracaj już z tej delegacji na Ukrainie
0
@tomek8756 czemu ciągle o to samo pytacie? niżej z 5 pytań tego typu.
0
ciekawe jakie to jest uczucie widząc spadające bomby na swoją miejscowość
0
@kaamil1910 no co miał wnieść ten komentarz do mojego? ja pisałem o Realu ale nie ogarnąłeś.
1
@eckov szacun że wam się to nie nudzi
2
@MESSIah16 ja to mam nadzieje ze on nie odjebie nic przed śmiercią :) to jest psychol...
0
@marcin62 naucz się szybko biegać :D nikt ci broni nie da do ręki
0
@Sau_Ron kto normalny ucieka ze swojego domu? tu jest moje miejsce do życia.
0
@Kusco15 i tak bez varu sędziują lepiej niż w La Lidze.
4
@Michu94 to problemy żołądkowe miały Traore
2
@normasubiektywna no Barca musi zapłacić za niego 30 mln :) inaczej wraca do Wilków i to jest najprawdopodobniejszy scenariusz..
5
@bartas97 ten co grał w Sevilli
0
@kuz o tym nowym mówie :)
2
@normasubiektywna tylko on wroci na koniec sezonu :) więc nie trzeba płacić jego pensji tylko go sprzedać w okienku.
0
@kuz nie lepiej horizona? :)
0
@bartekvisca na filman cc cała gala
3
@Sulimo zielona cebulka
0
@kaamil1910 gdzie ja cie zaczepiam? to ty się mądrzysz chłopie i piszesz o jakiś książkach :) nie zrozumiałeś o co chodziło z Mbappe i chciałeś zabłysnąć.
4
@kaamil1910 kara to tylko 5-6 mln :d za Traore dostaną więcej jak do nich wróci.
56
czemu po pół roku dopiero taką plote wymyslili? :D