Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 ja za złotówke po kursie 50, więcej nie dało się postawić.
5
LV BET wszystkich nas oszukał :D kusili kursem 50 na Barce a teraz za te złotówki ustawili się do końca życia
1
@Donio no co drugi mecz jakiś chłop z przeciwnej drużyna ma mecz życia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mbdf27 strumyk tv
1
Komentarz usunięty
38
znając życie zagra jakiś rezerwowy i zaliczy mecz życia strzelajac z 25 metra w okienko
0
@AmigoBlancos tylko nazwisko zostało :) Sergio jest wrakiem piłkarza
1
@ViscaDelFritz1983 gratulacje :) a zawistnych tyłek piecze.
3
@Coutinho007 patrząc na całokształt to jest bramki dały już na 5 punktów.
2
@Sau_Ron Ousmane Dembele
4
wieksza intensywność, mniej miejsca i Busi jest tragiczny :) już wiek nie pozwala żeby rywalizować ciągle na tej intensywności + gra w każdym spotkaniu..
0
@MrPGG no to oglądasz chyba co trzeci mecz Barcy w lidze.
1
idealna wrzutka Traore i bramka Luuka w ostatniej akcji meczu... kilka miesięcy temu to by brzmiało jak jakas idealna rzeczywistosc czy błąd systemu.
0
@amanter no dziś nie wyglądał najgorzej :) patrze na całoksztalt tego sezonu
2
ale Busquets i De Jong są tragiczni pomijając pojedyncze spotkania/momenty :) bez Pedriego i Gaviego wyglądałoby to tragicznie.
1
ale Adama daje ciasteczka w Barcelonie
3
Adama już ma takie same liczby jak Dembele od początku sezonu ligowego.
0
dzięki Luukowi mamy 7 punktów więcej w lidze
0
Ferran powinien chociaż w bramke trafić z tych trzech okazji.
5
wieksza intensywność, mniej miejsca i Busi ma obsrane gacie.
4
Vidal trzeci raz kopie w nogi i jeszcze coś mruczy pod nosem
2
wez tu mieszkaj w Barcelonie i kibicuj Espanyolowi XD
2
@SalvioHexia panie to nie za darmo
0
@tomek8756 wydaje mi się że betis - levante
10
haha
https://m.fangol.pl/view/331057/czy-cristiano-naplul
9
@sonek nagrywki do nowego sezonu Wikingów
10
@KrychaFCB afroamerykanin upieczony :)
0
@masq ja pamiętam jak mój dziadek przy -20 wychodził do studni, nalewał wody i się mył w takie zimno :) kiedyś to było normalne i stara data nie bała się zimna.
0
@OsamaDembele za zasługi nawet w okręgówce nie pograsz :) i nie pajacuj bo nudny jesteś.