0

@!34RC3!_0N4 ja za złotówke po kursie 50, więcej nie dało się postawić.

5

LV BET wszystkich nas oszukał :D kusili kursem 50 na Barce a teraz za te złotówki ustawili się do końca życia

1

@Donio no co drugi mecz jakiś chłop z przeciwnej drużyna ma mecz życia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mbdf27 strumyk tv

1

Komentarz usunięty

38

znając życie zagra jakiś rezerwowy i zaliczy mecz życia strzelajac z 25 metra w okienko

0

@AmigoBlancos tylko nazwisko zostało :) Sergio jest wrakiem piłkarza

1

@ViscaDelFritz1983 gratulacje :) a zawistnych tyłek piecze.

3

@Coutinho007 patrząc na całokształt to jest bramki dały już na 5 punktów.

2

@Sau_Ron Ousmane Dembele

4

wieksza intensywność, mniej miejsca i Busi jest tragiczny :) już wiek nie pozwala żeby rywalizować ciągle na tej intensywności + gra w każdym spotkaniu..

0

@MrPGG no to oglądasz chyba co trzeci mecz Barcy w lidze.

1

idealna wrzutka Traore i bramka Luuka w ostatniej akcji meczu... kilka miesięcy temu to by brzmiało jak jakas idealna rzeczywistosc czy błąd systemu.

0

@amanter no dziś nie wyglądał najgorzej :) patrze na całoksztalt tego sezonu

2

ale Busquets i De Jong są tragiczni pomijając pojedyncze spotkania/momenty :) bez Pedriego i Gaviego wyglądałoby to tragicznie.

1

ale Adama daje ciasteczka w Barcelonie

3

Adama już ma takie same liczby jak Dembele od początku sezonu ligowego.

0

dzięki Luukowi mamy 7 punktów więcej w lidze

0

Ferran powinien chociaż w bramke trafić z tych trzech okazji.

5

wieksza intensywność, mniej miejsca i Busi ma obsrane gacie.

4

Vidal trzeci raz kopie w nogi i jeszcze coś mruczy pod nosem

2

wez tu mieszkaj w Barcelonie i kibicuj Espanyolowi XD

2

@SalvioHexia panie to nie za darmo

0

@tomek8756 wydaje mi się że betis - levante

9

@sonek nagrywki do nowego sezonu Wikingów

10

@KrychaFCB afroamerykanin upieczony :)

0

@masq ja pamiętam jak mój dziadek przy -20 wychodził do studni, nalewał wody i się mył w takie zimno :) kiedyś to było normalne i stara data nie bała się zimna.

0

@OsamaDembele za zasługi nawet w okręgówce nie pograsz :) i nie pajacuj bo nudny jesteś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?