0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@VamosRakieta Sevilla remisująca, Rakieta karnego nie strzelająca.

1

@DonMajkeL haha ah ten slownik

1

Komentarz usunięty

8

komentator - Viniciusz nurkujący! ale niestety na darmo bo był spalony.

0

czy Ronaldo jest rakiem United? Bez niego w składzie byłoby lepiej? na bank pressing by lepiej funkcjonował ale nie wiem jak to by się przełożyło na wyniki.

2

@sonek ja jak zobaczyłem te włosy myślałem że to Ramos :D zapomniałem że on w Psg.

2

@hayek no Robben to był kozak

5

@hayek Robben całe życie tak robił i wychodziło :) myk polega na tym żeby zrobić to dynamicznie.

2

@bartas97 weź daj spokój :D przecież to jest tragedia co te dzieciaki mają w głowie.

1

@BART97 no daj spokój :D sugeruje mi że jestem kibicem Realu bo nie moge napisać obiektywnie :) gdzie ja od 2002 prawie wszystkie mecze Barcy ogladam +byłem 18 razy na Camp Nou.

0

@arasz1819 haha :D wstydu nie masz pisząc takie rzeczy i farmazonic :) ja od 2002 oglądam prawie każdy mecz Barcy.

1

Komentarz usunięty

0

oby tylko Villarreal nie przegrało :) zawsze cieszy strata punktów Realu.

0

Komentarz usunięty

2

@Kapitan hawk tak dostał w twarz z łokcia. po takim faulu np na Depayu byś mruczał że to powinna być zolta/czerwona dla Parejo.

3

@Kapitan hawk przecież dostał łokciem...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@POLAK12345 a ja mówie o zawodnikach Barcy którym kibicuje

0

@Sulimo Suarez, Neymar, Vidal w przeszłości :) teraz Jordi czy Pique

0

@arasz1819 co? prawda jest taka że we wszystkich największych klubach są buraki z wywalonym ego.

0

@POLAK12345 no dla mnie prostakami są też zawodnicy co się do wszystkich spinają czy symulują

0

@Sulimo no pod względem brutalności gry może i nie :) ale symulantów czy krzykaczy też było/jest sporo.

0

@arasz1819 no bo w Barcelonie nie ma takich "prostaków"

2

Alaba zajebiscie się odnalazł w Realu

1

zlep gwiazdeczek a nie drużyna która oddaje serce za barwy

7

najgorsze czwarte miejsce

0

@Jackazz cztery osoby mogą być w wiosce olimpijskiej

2

i dobrze to nie zawodnicy na pierwszy zespół

0

@AssisMoreira tak sobie oni wyglądają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?