Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@VamosRakieta Sevilla remisująca, Rakieta karnego nie strzelająca.
1
@DonMajkeL haha ah ten slownik
1
Komentarz usunięty
8
komentator - Viniciusz nurkujący! ale niestety na darmo bo był spalony.
0
czy Ronaldo jest rakiem United? Bez niego w składzie byłoby lepiej? na bank pressing by lepiej funkcjonował ale nie wiem jak to by się przełożyło na wyniki.
2
@sonek ja jak zobaczyłem te włosy myślałem że to Ramos :D zapomniałem że on w Psg.
2
@hayek no Robben to był kozak
5
@hayek Robben całe życie tak robił i wychodziło :) myk polega na tym żeby zrobić to dynamicznie.
2
@bartas97 weź daj spokój :D przecież to jest tragedia co te dzieciaki mają w głowie.
1
@BART97 no daj spokój :D sugeruje mi że jestem kibicem Realu bo nie moge napisać obiektywnie :) gdzie ja od 2002 prawie wszystkie mecze Barcy ogladam +byłem 18 razy na Camp Nou.
0
@arasz1819 haha :D wstydu nie masz pisząc takie rzeczy i farmazonic :) ja od 2002 oglądam prawie każdy mecz Barcy.
1
Komentarz usunięty
0
oby tylko Villarreal nie przegrało :) zawsze cieszy strata punktów Realu.
0
Komentarz usunięty
2
@Kapitan hawk tak dostał w twarz z łokcia. po takim faulu np na Depayu byś mruczał że to powinna być zolta/czerwona dla Parejo.
3
@Kapitan hawk przecież dostał łokciem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@POLAK12345 a ja mówie o zawodnikach Barcy którym kibicuje
0
@Sulimo Suarez, Neymar, Vidal w przeszłości :) teraz Jordi czy Pique
0
@arasz1819 co? prawda jest taka że we wszystkich największych klubach są buraki z wywalonym ego.
0
@POLAK12345 no dla mnie prostakami są też zawodnicy co się do wszystkich spinają czy symulują
0
@Sulimo no pod względem brutalności gry może i nie :) ale symulantów czy krzykaczy też było/jest sporo.
0
@arasz1819 no bo w Barcelonie nie ma takich "prostaków"
2
Alaba zajebiscie się odnalazł w Realu
1
zlep gwiazdeczek a nie drużyna która oddaje serce za barwy
7
najgorsze czwarte miejsce
0
@Jackazz cztery osoby mogą być w wiosce olimpijskiej
2
i dobrze to nie zawodnicy na pierwszy zespół
0
@AssisMoreira tak sobie oni wyglądają