Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
zawodzi od samego początku tam + dziwiły mnie te plotki ze chcą wymiany Trincao za Traore.
0
ale Betclic ma zajebistą aplikacje
0
@kaamil1910 no ma to do tego że wybrali Mbappe? co ty mi o książkach gadasz chłopie.
0
@Momals11 chłopy kupują używaną bielizne kobiet, mocz itp więc już nic mnie nie zaskoczy.
0
@Momals11 jakiś chyba fetysz ze mogą zapłacić i są wyjątkowi xD
0
nawet nie wiem co to onlyfans :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Witekk10 ja sobie czasem jeżdże na b-klasowe mecze :D klimat nie do opisania.
3
@PodkarpackiKibic i dobrze ci
25
@IAmLegend to jest potencjał na gorące dyskusje :D
0
@JimMorrisonFCB no moim zdaniem też najlepsza opcja
8
@Zoker Lenglet-Langlet
0
Gavi Ferran Adama z Espanyolem? czy Gavi w środku kosztem np Pedriego/De Jonga? a z przodu Auba?
0
@kaamil1910 co ma piernik do wiatraka?
2
@Messibestplayerintheworld tez bym wolał Kyliana z tej dwójki
39
Adriano to był sztos rezerwowy :) brakuje takich piłkarzy...
2
@fart dokładnie :) śmiech przez łzy jak to mówią.
0
@BorzyKrzys można rozumieć to na kilka sposobów.
0
@fart zależy też od charakteru :) mój znajomy który ciągle się śmiał i było go wszędzie pełno popełnił samobójstwo.
7
@BART97 zajebiste są rodzynki :) najlepszy słodycz za dzieciaka
0
@Sulimo mi się rzygać chce od samego zapachu :D
0
@kosmos91 no chodzi mi o same kwoty transferu
3
@boss000 ale chyba 20 mln zarobku dla Barcy
1
@AdiKingu96 tylko ze tam siano dostaje tylko jedna osoba która wygra turniej
0
PunchDown ogłasza współpracę z amerykańską SlapStrike. Następna gala ma być w Stanach Zjednoczonych po tym jak Polski sąd nie zgodził się na jej organizacje po śmierci jednego z zawodników.
15
Erling Haaland od momentu transferu do RB Salzburg (styczeń 2019):
MECZE: 121
GOLE: 121
ASYSTY: 29
chłopa poyebało
0
@VamosRakieta a Puig nie ma do 2024?
4
@Sulimo już wróciłeś? :D
4
@kuz ja widziałem większość pozytywnych komentarze o walce Pasha-Owca :) a po drugie spora część osób wykupiła ppv specjalnie dla tej walki.
4
@FCBMati10 ferie + la-rambla = eldorado