Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Joe_Pesci pewna osoba codziennie byłaby wyciszana :D
1
@Castro Pep coś tam mówił że po City chciałby kadre poprowadzić
5
@Gwyn uczą się nowego hymnu narodowego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
już wiadomo czemu na La Rambli takie eldorado:
https://naforum.zapodaj.net/7377f723cc81.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Lionel_Messi10 ale też źle wykonał tego karnego dzisiaj
1
@agaFCB cztery lata ich dzielą więc mam nadzieje że Ansu jeszcze się "odrodzi"
0
@Emhyr Ale na końcu liczą się trofea :) nie gra tak dobrze jak w Barcelonie ale może wygrac Lige Mistrzów z Psg co z Barca było niemożliwe.
2
@Sau_Ron dwa mecze pod rząd nie cieszy się z jego bramek :D dość dziwnie to wygląda
0
@bartas97 moim zdaniem kibice kiedyś mieli więcej klasy :) teraz w większości to bydło
1
@barcelonaLM samoloty wojskowe potrafią latać :D
0
@Pilka_jest_okragla chciałbym mieć takie problemy :D
2
@POLAK12345 Real to jeden z najwiekszych klubów w historii :) logiczny wybór jak dla mnie
1
@Uukasz_93 Casemiro też się wykartkowal
2
@agaFCB dziś prawdziwy potwór w środku boiska
0
@MeMyselfAndI no ale musi Real to zapłacić
5
aż mi się przypomniał mecz Hiszpania-Włochy gdzie Gavi zjadł Verrattiego.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kacper1432 no moim zdaniem jest słabszy
3
@Encore ciężko bronić z Leo, Neymarem i Mbappe
1
mogli pokazać reakcje Ramosa na bramke haha
0
@AmigoBlancos nie oglądam Realu
9
ale miło patrzy się na zdrowego Verrattiego :) od czasów Xaviego/Iniesty nie widziałem tak kompletnego pomocnika.
0
@Janas11224 jak za free? mówi się nawet o 80mln euro za podpis + 50 mln euro rocznie.
0
@dafik85 w Realu by się tak nie rozwineli
0
jeszcze ten Lucas który wszedł żeby wzmocnic obrone Czestochowy :D
0
@Nhyz nie zmienia to tego że zagrali tragicznie w ofensywie :) więc co ma jedno do drugiego?
3
tragedia żeby nawet strzału celnego na bramke nie oddać ^^
4
chciałabym zobaczyć cieszącego się na trybunach Ramosa po strzelonym karnym Messiego przeciwko Realowi xD