- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1805 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1805 Culés
24
Ale Mbappe ostatnio co mecz oglądam to robi cholernie duże wrażenie. Facet bierze piłę i robi coś z niczego. Dzisiaj gol to wyłącznie jego sprawka, a przecież wywalczył wapno, więc facet nie dość, że błyszczy, to jeszcze dostarcza konkrety w najbardziej eksponowanych statystykach. Nie mam złudzeń, że Messi w PSG pracuje na ewentualną Złotą Piłkę dla Mbappe i chyba ta świadomość nie do końca Leo smakuje, mimo niewątpliwej sympatii jaką darzy Francuza
5
@Comentateiro Ale ten karny co wywalczył to ktos mu tą pile elegancka dal. ;)
Bez wątpienia, chciałbym żeby Mbappe zostal w PSG i z Leo zrobili kozak Duo. :))
5
@Comentateiro Wątpię, że Leo ma problem z tym, że pracuje na ZP dla Kyliana.
2
@Comentateiro to jest właśnie element bycia crackiem w piłce - w sporcie gdzie jednak ta indywidualność ma mniejsze znaczenie niż w wielu innych sportach, ale mimo wszystko właśnie dostajesz piłkę w randomowym miejscu na boisku i czarujesz z tego gola. To jest coś genialnego.
2
@Sau_Ron dwa mecze pod rząd nie cieszy się z jego bramek :D dość dziwnie to wygląda
1
@Lionel_Messi10 Słuszna uwaga bo podanie uruchomiło dynamikę, a talent własny Mbappe wykorzystał do maksimum
2
@Sau_Ron Messi pewnie poza tym, że zapewne nie jest zadowolony ze swojej formy (choć i tak swoje wnosi do drużyny) to pewnie marzy przede wszystkim, żeby złapać sukcesow drużynowych - temat MŚ to wiadomka, ale ostatnia LM w roku 2015, więc na tym polu zapewne też chciałby raz jeszcze to ugrać (choć będzie o to bardzo trudno)
2
@Hubsao Pomimo tego i tak uważam, że to nie jest dla niego problem. Zauważ, że Leo nie reaguje na bramki jego "kolegów" z PSG jakoś żywiołowo, energicznie. Kylian to nie wyjątek.