1

@PatrychoO obrona Realu zawsze dobrze gra w lidze mistrzów :) co nie można powiedzieć o naszej

0

@amanter a ja biore w ciemno odpadniecie z Ligi Europy ale na końcu Top4 :) i spokojne planowanie transferów na następny sezon.

0

@agaFCB gdzie te domu poniszczyło? nawet jak to prawda to są jakieś pojedyncze przypadki.

0

@agaFCB blaszak wam wywiało czy drzewo się połamało i prądu nie było? :)

1

@8stoichkov8 dla nas strzelał Luis Enrique i Figo jak dobrze pamiętam :D

8

@Kinginiesta no mi PiS chaty nie zabrał :D

11

@agaFCB lepiej jest w Ameryce gdzie Tornada niszczą wszystko ^^

0

@GeneralXavi gdyby się zgodził na mały kontrakt + jego rola w zespole byłaby inna to jak najbardziej.

1

@Adi123456789 @Luciano99 jednak nie było go w kadrze jak przegrali z Portugalia w finale :D

0

@Luciano99 ale jest Mistrzem Świata

0

czy Mbappe osiągnął już więcej od Neymara patrząc na trofea i nagrody indywidualne?

1

@AmigoBlancos tak mi dobrze, tak mi mów

0

@OsamaDembele no pewnie młodziutki jesteś :) od kiedy kibicujesz?

0

@OsamaDembele Dembele ponoć go pobił

0

@tristan87 świetnie wyglądało wtedy Dynamo

0

ktoś z was pamieta Mecz Barca - Dynamo 0:4 i trzy bramki młodego Szewczenki? :D ja po tym meczu zacząłem kibicować Barcelonie.

18

szkoda ze nie można kupić takiej bez sponsora :D

0

@KrystianR bicie psa prądem nie pomaga w nauce komend czy zachowań.

0

@Omoziu z Ter Stegenem wszystko możliwe ^^

4

@Antimadridista_WR @taris no to jeszcze lepiej :D mecz życia zagra chłop który prawie zawsze siedzi na ławce rezerwowych

3

już się nie moge doczekać czwartku :) I ogladania jak jakiś Lobotka gra mecz życia i strzela bramke z 25 metra idealnie w okienko.

5

@BART97 jakieś urozmaicenie haha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@mateusz1989VeB strzelają na zmiane z tego widac

15

@amanter dobrze ze nie od Romy, Juve, Liverpoolu, Bayernu czy Benfici

2

Leo Messi:
103 karne
30 nie strzelonych

średnio to wygląda patrząc na klase zawodnika

1

@dolcechild i dobrze ze nie gramy :) byśmy znów zostali upokorzeni a to nie jest potrzebne tym młodym chłopakom.

1

Psg też będzie średnio wyglądać z przodu po odejsciu Kyliana :) za jakiś czas ucieknie Leo i będzie trzeba znów wydać 500 mln euro na trójke z przodu

0

@kaamil1910 skąd takie informacje?

2

@DawidekFCB Atletico straciło 9 bramek w ostatnich trzech spotkaniach więc jak postawisz będzie 0:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?