Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO obrona Realu zawsze dobrze gra w lidze mistrzów :) co nie można powiedzieć o naszej
0
@amanter a ja biore w ciemno odpadniecie z Ligi Europy ale na końcu Top4 :) i spokojne planowanie transferów na następny sezon.
0
@agaFCB gdzie te domu poniszczyło? nawet jak to prawda to są jakieś pojedyncze przypadki.
0
@agaFCB blaszak wam wywiało czy drzewo się połamało i prądu nie było? :)
1
@8stoichkov8 dla nas strzelał Luis Enrique i Figo jak dobrze pamiętam :D
8
@Kinginiesta no mi PiS chaty nie zabrał :D
11
@agaFCB lepiej jest w Ameryce gdzie Tornada niszczą wszystko ^^
0
@GeneralXavi gdyby się zgodził na mały kontrakt + jego rola w zespole byłaby inna to jak najbardziej.
1
@Adi123456789 @Luciano99 jednak nie było go w kadrze jak przegrali z Portugalia w finale :D
0
@Luciano99 ale jest Mistrzem Świata
0
czy Mbappe osiągnął już więcej od Neymara patrząc na trofea i nagrody indywidualne?
1
@AmigoBlancos tak mi dobrze, tak mi mów
0
@OsamaDembele no pewnie młodziutki jesteś :) od kiedy kibicujesz?
0
@OsamaDembele Dembele ponoć go pobił
0
@tristan87 świetnie wyglądało wtedy Dynamo
0
ktoś z was pamieta Mecz Barca - Dynamo 0:4 i trzy bramki młodego Szewczenki? :D ja po tym meczu zacząłem kibicować Barcelonie.
18
szkoda ze nie można kupić takiej bez sponsora :D
0
@KrystianR bicie psa prądem nie pomaga w nauce komend czy zachowań.
0
@Omoziu z Ter Stegenem wszystko możliwe ^^
4
@Antimadridista_WR @taris no to jeszcze lepiej :D mecz życia zagra chłop który prawie zawsze siedzi na ławce rezerwowych
3
już się nie moge doczekać czwartku :) I ogladania jak jakiś Lobotka gra mecz życia i strzela bramke z 25 metra idealnie w okienko.
5
@BART97 jakieś urozmaicenie haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@mateusz1989VeB strzelają na zmiane z tego widac
15
@amanter dobrze ze nie od Romy, Juve, Liverpoolu, Bayernu czy Benfici
2
Leo Messi:
103 karne
30 nie strzelonych
średnio to wygląda patrząc na klase zawodnika
1
@dolcechild i dobrze ze nie gramy :) byśmy znów zostali upokorzeni a to nie jest potrzebne tym młodym chłopakom.
1
Psg też będzie średnio wyglądać z przodu po odejsciu Kyliana :) za jakiś czas ucieknie Leo i będzie trzeba znów wydać 500 mln euro na trójke z przodu
0
@kaamil1910 skąd takie informacje?
2
@DawidekFCB Atletico straciło 9 bramek w ostatnich trzech spotkaniach więc jak postawisz będzie 0:0