Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jestjakjest to niezły kibic z ciebie
2
brawo De Jong :) nie zagrał dobrego spotkania ale na końcu liczą się trzy punkty które będą dzięki jego bramce
2
ale tu śmierdzi bramką Alaves w końcówce...
0
@Rewolucja123 Luuk niech nie schodzi :) jedyny który może coś strzelić z głowy
0
ważne że sąsiadowi sie nie powiodło dziś
0
więcej chęci i ruchu do piłki mają oldboye po sobotnim piciu
2
@Andi18 Arsenal gra ładną pilke
0
@kaamil1910 dobrego też nie
0
@KrwawiaceoczyVEB Abde chociaż coś się stara i próbuje
4
za 50 dyszek obstawiłem że Riki strzeli bramke :) innej opcji nie widze chyba że Xavi go nie wpuści haha.
tak się inwestuje pieniążki.
0
@damiano996 oj nie wyczułeś
0
@damiano996 Lewy zarabia 10 razy tyle i nie ma złotej piłki ^^
2
no to chyba dzisiaj z ławki wejdzie Riki Tiki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kaamil1910 a to Leo nie chcial negocjować i dał zaporową cene jak Dembele?
1
@kaamil1910 no to całkiem inna sytuacja :) bez logicznego myślenia u ciebie.
7
@kaamil1910 kogo ty porównujesz byku :) po drugie Leo chciał zostać.
0
@Traba727 no prezes też się odkleił mówiąc takie głupoty.
0
@AssisMoreira weź nie gadaj głupot :) masa kibiców Barcy pisała ze zle się zachował odwalając taka szopke przed transferem do Barcy.
0
@tbas no chcą żeby odszedł dlatego wysłali go na trybuny :D a po drugie logiczne że lepiej niech gra zawodnik który jest przyszłością a nie chłop którego za kilka miesięcy tu nie będzie.
6
@BarcaInfo warto też dodać że opuścił ponad 100 spotkań przez kontuzje :) a chce zarabiać tyle co Mbappe który jest kilka poziomów wyzej niż on.
0
@kaamil1910 powiedział że ma potencjal żeby być jednym z najlepszych na swojej pozycji.
0
@Gall z tego co wiem to negocjują ciągle :) mówi się ze tylko Rudiger odejdzie...
0
@msmsms Barca musi mieć skrzydłowych :) wiec wątpie.
0
ciekawostka: Dembele przez kontuzje ominął 103 mecze Barcy.
0
@kaamil1910 wiesz to też głównie kwestia tego że ma takie wymagania :) oferte od Barcy ma ale jemu marzą się bonusy i pensja jaka ma Mbappe w Psg.
0
@kaamil1910 haha :D no tak bo Dembele który nie robi liczb dużo by pomógł... On nawet bramki nie ma żadnej w lidze.
0
@kaamil1910 a ty byś olał pół roku grania tylko wybrał siano? pełna profeska.. . po drugie Barca chce ogrywać zawodników którzy sa przyszłością klubu a nie gościa który odejdzie za kilka miesięcy :) dla mnie logiczne podejście do sytuacji.
1
@kaamil1910 poważnie? chlop rzucił wymagania jak najwieksza gwiazda ligi + nie chce odejsc teraz tylko woli siedzieć pół roku na trybunach żeby dostac bonus za podpis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika