0

@Jestjakjest to niezły kibic z ciebie

2

brawo De Jong :) nie zagrał dobrego spotkania ale na końcu liczą się trzy punkty które będą dzięki jego bramce

2

ale tu śmierdzi bramką Alaves w końcówce...

0

@Rewolucja123 Luuk niech nie schodzi :) jedyny który może coś strzelić z głowy

0

ważne że sąsiadowi sie nie powiodło dziś

0

więcej chęci i ruchu do piłki mają oldboye po sobotnim piciu

2

@Andi18 Arsenal gra ładną pilke

0

@kaamil1910 dobrego też nie

0

@KrwawiaceoczyVEB Abde chociaż coś się stara i próbuje

4

za 50 dyszek obstawiłem że Riki strzeli bramke :) innej opcji nie widze chyba że Xavi go nie wpuści haha.

tak się inwestuje pieniążki.

0

@damiano996 oj nie wyczułeś

0

@damiano996 Lewy zarabia 10 razy tyle i nie ma złotej piłki ^^

2

no to chyba dzisiaj z ławki wejdzie Riki Tiki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kaamil1910 a to Leo nie chcial negocjować i dał zaporową cene jak Dembele?

1

@kaamil1910 no to całkiem inna sytuacja :) bez logicznego myślenia u ciebie.

7

@kaamil1910 kogo ty porównujesz byku :) po drugie Leo chciał zostać.

0

@Traba727 no prezes też się odkleił mówiąc takie głupoty.

0

@AssisMoreira weź nie gadaj głupot :) masa kibiców Barcy pisała ze zle się zachował odwalając taka szopke przed transferem do Barcy.

0

@tbas no chcą żeby odszedł dlatego wysłali go na trybuny :D a po drugie logiczne że lepiej niech gra zawodnik który jest przyszłością a nie chłop którego za kilka miesięcy tu nie będzie.

6

@BarcaInfo warto też dodać że opuścił ponad 100 spotkań przez kontuzje :) a chce zarabiać tyle co Mbappe który jest kilka poziomów wyzej niż on.

0

@kaamil1910 powiedział że ma potencjal żeby być jednym z najlepszych na swojej pozycji.

0

@Gall z tego co wiem to negocjują ciągle :) mówi się ze tylko Rudiger odejdzie...

0

@msmsms Barca musi mieć skrzydłowych :) wiec wątpie.

0

ciekawostka: Dembele przez kontuzje ominął 103 mecze Barcy.

0

@kaamil1910 wiesz to też głównie kwestia tego że ma takie wymagania :) oferte od Barcy ma ale jemu marzą się bonusy i pensja jaka ma Mbappe w Psg.

0

@kaamil1910 haha :D no tak bo Dembele który nie robi liczb dużo by pomógł... On nawet bramki nie ma żadnej w lidze.

0

@kaamil1910 a ty byś olał pół roku grania tylko wybrał siano? pełna profeska.. . po drugie Barca chce ogrywać zawodników którzy sa przyszłością klubu a nie gościa który odejdzie za kilka miesięcy :) dla mnie logiczne podejście do sytuacji.

1

@kaamil1910 poważnie? chlop rzucił wymagania jak najwieksza gwiazda ligi + nie chce odejsc teraz tylko woli siedzieć pół roku na trybunach żeby dostac bonus za podpis.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?