0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

to co może pójść nie tak? jutro znając życie się przełamią

0

@Criss18Barca ambitny chłopak jesteś :D

0

@Striker pieniądze są tylko limit płac za ciasny.

0

@Criss18Barca no jakoś w Barcelonie był przyspawany do skrzydła :) a najlepiej czuje się w środku.

4

@jeyx77x szklany piłkarz nawet się połamie w drodze do sklepu :) nie ma reguły jaki specjalista będzie z nim pracował.

0

@Criss18Barca a gdzie ten Piotruś by grał?

0

Coutinho znów na skrzydle? co ten Valverde odwala?.

0

@Striker przecież Bayern mało płaci...

30

Mateusz Borek:

"Moim zdaniem, jeśli nie chciałeś wziąć Nawałki, to trzeba było się z nim w ogóle nie spotykać i dyskutować tylko wziąć na siebie decyzję. Trwa to za długo, przewinęło się z 20 nazwisk."

co on tak płacze? myślał że będzie miał informacje z szatni pewnie.

1

@ddanioofcb dziś trenował z zespołem :) wiec to tylko skurcze.

0

@Rewolucja123 no moim skromnym zdaniem piłkarz który płacze w przerwie mentalnie leży i nie nadaje się na drugą połowe.

1

@Rewolucja123 inaczej jest popłakać się w przerwie a po meczu... zresztą Ronaldo też płaczek a osiągnął wszystko w piłce.

0

zobaczcie jaki nokaut na Wotore:


oni się pozabijają...

1

@Uukasz_93 to by się połamał z Alaves pewnie

0

@MasterKrzaku skurcze z przemeczenia ponoć

2

@Janiama no ładna ale osobiście widziałem dużo ladniejszych :) to już kwestia gustu jak to mówią.

0

@Emhyr prawda jest taka że szklany piłkarz będzie się łamał :) i nie ma znaczenia z jakiego klubu jest.

2

miło się go wspomina :) mimo kontuzji zawsze jak wracał to grał TOP

0

@JimMorrisonFCB no ten aspekt jest u niego do poprawy.

2

@Jestjakjest Theo z Milanu

5

@jakub1906 ty tak serio? dla mnie bramka jak masa innych

0

jak ktoś lubi walki na gołe pieści to zaraz pierwsza walka w Wotore.

1

@Shado Xavi też mówił że z Pedrim jest dobrze :)

1

@Shado wydaje mi się że to skurcze z przeciążenia

0

@Rastafarnianin ciężko to stwierdzić

0

Gavi jest aż 7 lat młodszy od De Jonga :o

0

@Messibestplayerintheworld to i tak Umtiti więcej zarabia po obniżce

1

@MesQueUnClub96 przepraszam już wycofuje te słowa

2

@MesQueUnClub96 : głupoty pisać musze bo się udusze ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?