Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
to co może pójść nie tak? jutro znając życie się przełamią
0
@Criss18Barca ambitny chłopak jesteś :D
0
@Striker pieniądze są tylko limit płac za ciasny.
0
@Criss18Barca no jakoś w Barcelonie był przyspawany do skrzydła :) a najlepiej czuje się w środku.
4
@jeyx77x szklany piłkarz nawet się połamie w drodze do sklepu :) nie ma reguły jaki specjalista będzie z nim pracował.
0
@Criss18Barca a gdzie ten Piotruś by grał?
0
Coutinho znów na skrzydle? co ten Valverde odwala?.
0
@Striker przecież Bayern mało płaci...
30
Mateusz Borek:
"Moim zdaniem, jeśli nie chciałeś wziąć Nawałki, to trzeba było się z nim w ogóle nie spotykać i dyskutować tylko wziąć na siebie decyzję. Trwa to za długo, przewinęło się z 20 nazwisk."
co on tak płacze? myślał że będzie miał informacje z szatni pewnie.
1
@ddanioofcb dziś trenował z zespołem :) wiec to tylko skurcze.
0
@Rewolucja123 no moim skromnym zdaniem piłkarz który płacze w przerwie mentalnie leży i nie nadaje się na drugą połowe.
1
@Rewolucja123 inaczej jest popłakać się w przerwie a po meczu... zresztą Ronaldo też płaczek a osiągnął wszystko w piłce.
0
zobaczcie jaki nokaut na Wotore:
oni się pozabijają...
1
@Uukasz_93 to by się połamał z Alaves pewnie
0
@MasterKrzaku skurcze z przemeczenia ponoć
2
@Janiama no ładna ale osobiście widziałem dużo ladniejszych :) to już kwestia gustu jak to mówią.
0
@Emhyr prawda jest taka że szklany piłkarz będzie się łamał :) i nie ma znaczenia z jakiego klubu jest.
2
miło się go wspomina :) mimo kontuzji zawsze jak wracał to grał TOP
0
@JimMorrisonFCB no ten aspekt jest u niego do poprawy.
2
@Jestjakjest Theo z Milanu
5
@jakub1906 ty tak serio? dla mnie bramka jak masa innych
0
jak ktoś lubi walki na gołe pieści to zaraz pierwsza walka w Wotore.
1
@Shado Xavi też mówił że z Pedrim jest dobrze :)
1
@Shado wydaje mi się że to skurcze z przeciążenia
0
@Rastafarnianin ciężko to stwierdzić
0
Gavi jest aż 7 lat młodszy od De Jonga :o
0
@Messibestplayerintheworld to i tak Umtiti więcej zarabia po obniżce
1
@MesQueUnClub96 przepraszam już wycofuje te słowa
2
@MesQueUnClub96 : głupoty pisać musze bo się udusze ^^