Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Pawel13sz a ja wspieram Azjatów z których się naśmiewali w hotelu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LS wysłanie go na trybuny to jedyna opcja żeby zdecydował się odejść teraz
2
@Mlodypro101 co to za różnica? i tak z La Rambli się nie wychodzi.
1
@FafitFCB ale by było eldorado w piecu
1
@UbranyNaBialo krewetki mają dużo bialka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@UbranyNaBialo no to jedynie jeszcze do głowy przychodzą mi owoce morza.
4
@FafitFCB a czym sąsiad pali? dym taki czarny
0
@UbranyNaBialo moze wlasnie białko roślinne
1
@GeneralXavi a moim zdaniem nie chcą tu zostać :) stąd wymagania z kosmosu i brak negocjacji.
0
@GeneralXavi a dlaczego im smutno?
0
@Worny 14 byłby spoko
0
@MasonStorm a myślałem że mówisz w tym okienku.
0
@MasonStorm a skąd pieniążki na to? za niego trzeba zapłacić kupe kasy.
12
no to mamy dodatkowe miejsce dla zawodnika z Barcy B
17
@Colin94 no myśle że dla Gaviego to jedna z najważniejszych decyzji w życiu.
0
@abram3k jeszcze gdzieś czytałem że rata zwiększa się z roku na rok :)
1
@Kinginiesta a mi by szpaki odganiał z czereśni :D szybki jest więc idealnie by się sprawdził.
3
@Coutinho007 ale ja zapytałem tylko
0
@TheNekro94 jak to śmiesznie zabrzmiało haha
0
Deulofeu > Dembele gdyby Hiszpan dostał tyle szans co Francuz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janiama za Ansu? :) ponoć ma dziś zacząć na ławce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ali3231 ja bym od niego za dużo nie wymagał :) nie grał 3 miesiące + jest w nowym zespole.
4
@BombowiecKrawczyk czyli sugerujesz że te kontuzje to przez brak obozu 5 lat temu?
0
@Rewolucja123 ja tam nadal widze nieodpowiedzialnego zawodnika za piłke :) który często wchodzi bezsensownie w drybling i naraża zespół na kontry. A co do obrony może i bardziej się stara ale ciężko to ocenić bo mecz z Realem był tylko dobry w jego wykonaniu.