17

@Pawel13sz a ja wspieram Azjatów z których się naśmiewali w hotelu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LS wysłanie go na trybuny to jedyna opcja żeby zdecydował się odejść teraz

2

@Mlodypro101 co to za różnica? i tak z La Rambli się nie wychodzi.

1

@FafitFCB ale by było eldorado w piecu

1

@UbranyNaBialo krewetki mają dużo bialka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@UbranyNaBialo no to jedynie jeszcze do głowy przychodzą mi owoce morza.

4

@FafitFCB a czym sąsiad pali? dym taki czarny

0

@UbranyNaBialo moze wlasnie białko roślinne

1

@GeneralXavi a moim zdaniem nie chcą tu zostać :) stąd wymagania z kosmosu i brak negocjacji.

0

@GeneralXavi a dlaczego im smutno?

0

@Worny 14 byłby spoko

0

@MasonStorm a myślałem że mówisz w tym okienku.

0

@MasonStorm a skąd pieniążki na to? za niego trzeba zapłacić kupe kasy.

12

no to mamy dodatkowe miejsce dla zawodnika z Barcy B

17

@Colin94 no myśle że dla Gaviego to jedna z najważniejszych decyzji w życiu.

0

@abram3k jeszcze gdzieś czytałem że rata zwiększa się z roku na rok :)

1

@Kinginiesta a mi by szpaki odganiał z czereśni :D szybki jest więc idealnie by się sprawdził.

3

@Coutinho007 ale ja zapytałem tylko

0

@TheNekro94 jak to śmiesznie zabrzmiało haha

0

Deulofeu > Dembele gdyby Hiszpan dostał tyle szans co Francuz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janiama za Ansu? :) ponoć ma dziś zacząć na ławce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ali3231 ja bym od niego za dużo nie wymagał :) nie grał 3 miesiące + jest w nowym zespole.

4

@BombowiecKrawczyk czyli sugerujesz że te kontuzje to przez brak obozu 5 lat temu?

0

@Rewolucja123 ja tam nadal widze nieodpowiedzialnego zawodnika za piłke :) który często wchodzi bezsensownie w drybling i naraża zespół na kontry. A co do obrony może i bardziej się stara ale ciężko to ocenić bo mecz z Realem był tylko dobry w jego wykonaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?