Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xSZYMONOx Łasuch
0
@dasouzar11 odloty ponoć czy jakoś tak
1
@Michu94 a on gra w piłke?
0
nawet kobietom lekkich obyczajów nie dadzą zarobić w Polsce.
0
@Jestjakjest to slaby pomysł :) lepiej nie oddawać zawodnika do bezpośredniego rywala.
2
to niezła ta bomba
1
@MesQueUnClub96 Dodi zauważyłem że jesteś specem od wszystkiego :) mało tak mądrych ludzi w Polsce! w tobie nadzieja na lepsze jutro.
5
@Encore przykro się na to patrzy :( szkoda Ukraińców.
0
no to jutro Dembele kontrakt do 2027 i klauzula miliard euro
1
@bartas97 ale ci dziennikarze pierdolą głupoty...
1
@VamosRakieta c) cena gazu
0
coś strasznie dużo tych "szczęśliwych" zawodników Barcy co nie gra a się cieszy.
3
@dzagos Dembele 2027 ^^
3
Michał Kucharczyk:
"Jeśli mamy rozmawiać o mistrzostwie, to póki co tonujmy wszystko. Nie róbmy sobie dodatkowej presji ze względu na to, że mamy cztery punkty straty do Lecha.
"Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu"
za mądry to on nie jest.
3
Gavi ma ten luz
https://fb.watch/aCjn5aW9if/
0
macie jakiś kupon a dziś? nie dużo spotkań i kurs też nie musi być jakiś duży
2
"WP SportoweFakty": Łukasz Piszczek dołączy do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski!
0
najładniejsza bramka jaka widziałem w poprzednim sezonie :
https://fb.watch/aCfvNnTB1d/
4
@IronSanHybrid marna podrobka Maryli Rodowicz
3
@Przemek2323 takie czasy niestety
3
@Przemek2323 wiedzą że to się kliknie :) jak widać działa...
0
@IronSanHybrid kwestia gustu :)
0
@Rewolucja123 póki co to napisałem jeden żart :D więc wiesz
1
@BART97 myśle że większość osób by to napisało :) idzie zauważyć...
22
@Rewolucja123 a ty nie istniejesz jak nie napiszesz głupoty
1
@BART97 haha :D widać że dobra mordka z ciebie to gdzie kibic Realu
1
@Pawel13sz no to musisz zerwać z nim kontakt :D wtedy idzie cie odratować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
lepiej penisa wsadzić w ciasto niż z Realowcem wyjść na miasto :) pamiętajcie nie kolegujcie się z kibicami Realu.