Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid narożnik musiał być pewny że wygrywa skoro tak powiedzieli :D
0
@IronSanHybrid z drugiej strony gdyby powiedział : że jest np 2:2 to Borys mógłby niepotrzebnie ryzykować i pójść w wymiane
0
@IronSanHybrid a była jednogłośna?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zielu2001 i co ze są testy? każdy wali doping ale większość nie daje się złapać.
1
Borys mega forma :o ma wszystko w tej walce
0
@jacobFCB co się dzieje?
0
Borys spędził w klatce KSW już ponad 3 godziny :) klasa! ale mam nadzieje ze wygra Marian
1
@Kluivert_P mówił że nawet 66 dałby rade zrobić
4
@Deviler przestańcie... chłop się bije o pas Ksw
3
@Pogba celebryta? to przede wszystkim sportowiec z krwi i kości
0
@Pogba jak się dostaje po głowie tlen ucieka dużo szybciej :) pierwszy raz od lat postawiony pod presją i sobie nie poradził.
0
@Kusco15 z tego co wiem rekord ma nabity w starej organizacji ACB :) w ACA ma dwie walki...
0
@Nazio87 ja jestem za skromnym i spokojnym Marianem
6
przyjeżdża Czeczen z ACA (84 kg) i bije Narkuna (93 kg) to pokazuje poziom w KSW niestety.
0
2-2 w rundach :) ostatnia decydującą...
2
@MesQueUnClub96 Gerd nie żyje więc jak ma strzelać? to niesprawiedliwe.
0
@domin682 nigdy nie powinien tu trafić :) idealnie pasował do układanki Kloppa.
0
@FCB_dimiC nigdy nie będzie w takiej formie :) to był potwór i czołowa gwiazda ligi... jedyne co mu zostało to białe zęby i fryzura.
8
a ja tam życze Coutinho wszystkiego najlepszego ale z dala od Barcelony :) niech się ktoś nabierze i go kupi.
0
@Patrykl145 23
0
@Bunk420 spokojnie :) to dopiero pierwszy mecz po powrocie
0
@Encore może nie zza pola karnego ale mogłem stawiać sianko haha
0
@Rewolucja123 ja nic nie powiedziałem o jego umiejętnościach na boisku :d chodziło mi tylko o sylwetke.
1
Bruno to na siłke z Busim chodzi ^^
0
@kolomen2 wydaje mi się że Gracjan Szadzinski przegra :) ma pół oka sztucznego i myślę że może być ciężko wygrać.
0
@arasz1819 kontuzja uda
0
@tomek8756 dla mnie najlepszy serial jaki oglądałem
1
@Sulimo kurczak po wietnamsku