Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
ale podobni do siebie haha
https://naforum.zapodaj.net/5bcc5ff518fb.jpg.html
6
@GeneralXavi przecież on to zrobił przypadkowo ^^
0
@ElKamil no mnie tez to mega dziwi że on z tym nic nie robi :) ma idealne warunki do rozwoju
1
@MadafakinGuy dziwne dość :) przecież takie 6 kg mięśni to by złapał w kilka miesięcy pod okiem dietetyka i trenera od przygotowania fizycznego.
0
@amanter no moim zdaniem poziom testosteronu jest tam zerowy :) ale jest piłkarzem więc nie może wejść na cykl.
1
@Pawel13sz o kur** :o
1
@LS Messi przy nim to był dzik ^^
3
Puig ma 170 cm wzrostu i waży 54 kilogramy :) jak sobie poradzić z takimi warunkami w nowoczesnym futbolu? to nie jest jakaś niedowaga?
0
@Vebrol no chłop od czarnej roboty
1
@lukas10 więc po co te głupoty przenosić tutaj?
1
@Keson i trzeba go sprzedać ^^
0
@Kwiatek67 on też nie ma odpowiedzialności za piłke :) a to bardzo ważne na tym poziomie.
3
@AlwaysBlaugrana a widziałeś ile on chce zarabiać? moim zdanie nie warto nawet gdyby były pieniądze.
18
@Janiama mądrego to aż miło poczytać :) Araujo ma też charakter który go wyróżnia... taki mental mają tylko najlepsi obrońcy na świecie.
3
@Rewolucja123 ogólnie myśl o sprzedaniu go to już kryminał jak dla mnie :) miłego dnia.
3
@Rewolucja123 a pamiętasz jak Van Dijk grał w wieku Araujo? był wtedy w Celticu i kręcił nim Kucharczyk. to jest jeszcze dzieciak a wskoczył w Top obrońców na świecie.
2
@Rewolucja123 nie da się mieć wszystkiego :) więc powodzenia ze znalezieniem obrońcy który będzie miał wszystko :) gdy już sprzedaż Araujo w Fifie.
3
Szkoda to jeszcze dzieciak z rocznika 2003 :) rozwinął by się gdyby nie ten przymus wykupu
12
@Rewolucja123 a Puyol miał jakieś dobre wyprowadzenie piłki? szukasz na siłe powodu żeby być w centrum uwagi :) a po drugie jest Eric który głównie wyprowadza piłke więc w parze mogą się idealnie uzupełniać... coś jak Pique +Puyol.
0
pomysłowy jest ten ebe ebe:
0
@Radzio_94 haha to jest plan
0
@konajoncek moim zdaniem głównym problemem jest Busi :) czasem zagra jakieś ciasteczka ale fizycznie i kondycyjnie już nie daje rady.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Deviler afery alkoholowe były też za Beenhakker i Janasa więc to nie argument
1
@Deviler najlepszy kandydat z Polski + zawodnicy mają do niego szacunek
0
@masq u mnie są panele
1
@David_Beckham dzisiaj Real był słaby :) a poziom La Ligi od kilku lat jest tragiczny.
3
@David_Beckham który to ten topowy przeciwnik?
0
@norbi77 robił wiatr :) tak samo jak Dembele
3
@norbi77 już nie gadaj :) każda ich akcja przechodziła przez Viniciusa... to tak jak umniejszać Dembele dzisiaj a był liderem ofensywy.