16

6

@GeneralXavi przecież on to zrobił przypadkowo ^^

0

@ElKamil no mnie tez to mega dziwi że on z tym nic nie robi :) ma idealne warunki do rozwoju

1

@MadafakinGuy dziwne dość :) przecież takie 6 kg mięśni to by złapał w kilka miesięcy pod okiem dietetyka i trenera od przygotowania fizycznego.

0

@amanter no moim zdaniem poziom testosteronu jest tam zerowy :) ale jest piłkarzem więc nie może wejść na cykl.

1

@Pawel13sz o kur** :o

1

@LS Messi przy nim to był dzik ^^

3

Puig ma 170 cm wzrostu i waży 54 kilogramy :) jak sobie poradzić z takimi warunkami w nowoczesnym futbolu? to nie jest jakaś niedowaga?

0

@Vebrol no chłop od czarnej roboty

1

@lukas10 więc po co te głupoty przenosić tutaj?

1

@Keson i trzeba go sprzedać ^^

0

@Kwiatek67 on też nie ma odpowiedzialności za piłke :) a to bardzo ważne na tym poziomie.

3

@AlwaysBlaugrana a widziałeś ile on chce zarabiać? moim zdanie nie warto nawet gdyby były pieniądze.

18

@Janiama mądrego to aż miło poczytać :) Araujo ma też charakter który go wyróżnia... taki mental mają tylko najlepsi obrońcy na świecie.

3

@Rewolucja123 ogólnie myśl o sprzedaniu go to już kryminał jak dla mnie :) miłego dnia.

3

@Rewolucja123 a pamiętasz jak Van Dijk grał w wieku Araujo? był wtedy w Celticu i kręcił nim Kucharczyk. to jest jeszcze dzieciak a wskoczył w Top obrońców na świecie.

2

@Rewolucja123 nie da się mieć wszystkiego :) więc powodzenia ze znalezieniem obrońcy który będzie miał wszystko :) gdy już sprzedaż Araujo w Fifie.

3

Szkoda to jeszcze dzieciak z rocznika 2003 :) rozwinął by się gdyby nie ten przymus wykupu

12

@Rewolucja123 a Puyol miał jakieś dobre wyprowadzenie piłki? szukasz na siłe powodu żeby być w centrum uwagi :) a po drugie jest Eric który głównie wyprowadza piłke więc w parze mogą się idealnie uzupełniać... coś jak Pique +Puyol.

0

pomysłowy jest ten ebe ebe:


0

@Radzio_94 haha to jest plan

0

@konajoncek moim zdaniem głównym problemem jest Busi :) czasem zagra jakieś ciasteczka ale fizycznie i kondycyjnie już nie daje rady.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deviler afery alkoholowe były też za Beenhakker i Janasa więc to nie argument

1

@Deviler najlepszy kandydat z Polski + zawodnicy mają do niego szacunek

0

@masq u mnie są panele

1

@David_Beckham dzisiaj Real był słaby :) a poziom La Ligi od kilku lat jest tragiczny.

3

@David_Beckham który to ten topowy przeciwnik?

0

@norbi77 robił wiatr :) tak samo jak Dembele

3

@norbi77 już nie gadaj :) każda ich akcja przechodziła przez Viniciusa... to tak jak umniejszać Dembele dzisiaj a był liderem ofensywy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?