Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore on tylko szczylo dla Niemców
4
napisać coś złego na Leo i Roberta musze bo się udusze.
1
nie może się zdecydować dla kogo zagrać ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KrwawiaceoczyVEB są w listopadzie a on odejdzie w czerwcu :) wiec jak się nie połamie to ma sporo czasu
0
@Yoshi94 żeby oddać go całego cacy bez kontuzji do nowego pracodawcy
1
@BulaKG matki zapytaj :D to dostaniesz patelnią przez łeb ten pusty
0
@BART97 wszędzie tylko nie tam :D
0
Rozmowy w sprawie nowej umowy z Bruno Fernandesem zostały tymczasowo odłożone w czasie. Portugalczyk późną jesienią wraz ze swoim agentem odrzucił propozycję kontraktu. Źródła The Athletic podają, że negocjacje mają zostać wznowione w maju, kiedy Fernandes i Manchester United wyjaśnią swoją sytuację.
Obecnie Bruno zarabia około 100 tysięcy funtów tygodniowo, ale chce otrzymywać jedną z największych pensji w klubie. Obecnie Cristiano Ronaldo pobiera 400 tys funtów tygodniowo, zaś David De Gea 375.
Bruno uciekaj z tego United
1
@KrystianR a to przepraszam :) nie spojrzalem ze to do niego.
52
patrz i się ucz Puig
0
@KrystianR no zabrzmiało jak do mnie
0
@Janas11224 przecież to zdjęcie z neta ^^
0
@Bobo25 a to jesteś mało interesujący, miłego dnia
0
@KrystianR no ja kibicuje już 20 lat :) nie do mie takie teksty nie do mnie...
1
@Rewolucja123 a możliwe że miał mniej :) pamiętam że grał w meczu Barca - Valencia u15 właśnie w nietoperzach
8
@Jakchcesz jakiś zawodnikach Lecha powiedział że miał 40 trenerów ( z juniorami) i Nawałka był najgorszy.
0
@Rewolucja123 zależy jak na to spojrzec :) do 15-16 roku życia grał w Valencii
5
@poskus a ja się zgadzam :) żona np może cie zdradzić
2
@Bartek22 dobrze ze jest też garstka kibiców Barcy :D
39
Eric Cantona:
"Możesz zmienić swoją żonę, swoją politykę, swoją religię, ale nigdy, przenigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny piłkarskiej."
pamiętajcie :D Barca do końca życia
1
@Bobo25 to odwróć się
1
@regatta52 a gra se w piłeczke
3
@Barca1992 sportowo stracimy ale za to jaka satysfakcja
1
obudziłem się a tu pod moim ogrodzeniem leży garaż w częściej, pełno straży i drzew połamanych :o a ja w nocy nawet nic nie słyszałem
5
@Sulimo ale ty też dzis jesteś jedną z nich
3
@Bunk420 wiek może mają ale mentalnie dno
0
nudne życie mają Aferowicze więc muszą tu się wyżyć :D Dobranoc byczki.
4
@Adi123456789 wtedy to go dopiero zaboli :D ale mam wrażenie że tu jest kilku aferowiczow co czeka tylko żeby coś się dzialo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika