2

@Encore on tylko szczylo dla Niemców

4

napisać coś złego na Leo i Roberta musze bo się udusze.

1

nie może się zdecydować dla kogo zagrać ^^

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KrwawiaceoczyVEB są w listopadzie a on odejdzie w czerwcu :) wiec jak się nie połamie to ma sporo czasu

0

@Yoshi94 żeby oddać go całego cacy bez kontuzji do nowego pracodawcy

1

@BulaKG matki zapytaj :D to dostaniesz patelnią przez łeb ten pusty

0

@BART97 wszędzie tylko nie tam :D

0

Rozmowy w sprawie nowej umowy z Bruno Fernandesem zostały tymczasowo odłożone w czasie. Portugalczyk późną jesienią wraz ze swoim agentem odrzucił propozycję kontraktu. Źródła The Athletic podają, że negocjacje mają zostać wznowione w maju, kiedy Fernandes i Manchester United wyjaśnią swoją sytuację.

Obecnie Bruno zarabia około 100 tysięcy funtów tygodniowo, ale chce otrzymywać jedną z największych pensji w klubie. Obecnie Cristiano Ronaldo pobiera 400 tys funtów tygodniowo, zaś David De Gea 375.

Bruno uciekaj z tego United

1

@KrystianR a to przepraszam :) nie spojrzalem ze to do niego.

52

patrz i się ucz Puig

0

@KrystianR no zabrzmiało jak do mnie

0

@Janas11224 przecież to zdjęcie z neta ^^

0

@Bobo25 a to jesteś mało interesujący, miłego dnia

0

@KrystianR no ja kibicuje już 20 lat :) nie do mie takie teksty nie do mnie...

1

@Rewolucja123 a możliwe że miał mniej :) pamiętam że grał w meczu Barca - Valencia u15 właśnie w nietoperzach

8

@Jakchcesz jakiś zawodnikach Lecha powiedział że miał 40 trenerów ( z juniorami) i Nawałka był najgorszy.

0

@Rewolucja123 zależy jak na to spojrzec :) do 15-16 roku życia grał w Valencii

5

@poskus a ja się zgadzam :) żona np może cie zdradzić

2

@Bartek22 dobrze ze jest też garstka kibiców Barcy :D

39

Eric Cantona:

"Możesz zmienić swoją żonę, swoją politykę, swoją religię, ale nigdy, przenigdy nie możesz zmienić swojej ulubionej drużyny piłkarskiej."

pamiętajcie :D Barca do końca życia

1

@Bobo25 to odwróć się

1

@regatta52 a gra se w piłeczke

3

@Barca1992 sportowo stracimy ale za to jaka satysfakcja

1

obudziłem się a tu pod moim ogrodzeniem leży garaż w częściej, pełno straży i drzew połamanych :o a ja w nocy nawet nic nie słyszałem

5

@Sulimo ale ty też dzis jesteś jedną z nich

3

@Bunk420 wiek może mają ale mentalnie dno

0

nudne życie mają Aferowicze więc muszą tu się wyżyć :D Dobranoc byczki.

4

@Adi123456789 wtedy to go dopiero zaboli :D ale mam wrażenie że tu jest kilku aferowiczow co czeka tylko żeby coś się dzialo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?