Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Coutinho007 i to najczęściej jak Barca przegrywa haha
5
@Emhyr no właśnie ide na cmentarz pomodlić się i przywitać
4
@Danny Gaucho o ten to był ass
0
was też najbardziej denerwuje uśmiech Alby po tym jak coś odjebie? możliwe że tak reaguje na stres ale mega irytująco to wygląda.
2
@horang i to się zaczelo od Valverde :) on wynikami się bronił ale byly takie tygodnie że piłkarze trenowali tylko 4 dni.
1
@horang oni po prostu trenują za lekko od kilku lat :) mówił o tym : Firpo czy Deulofeu. Jak dla mnie to jest główny powód że wyglądamy tragicznie pod względem fizycznym i nie potrafimy dograć spotkania w jednym tempie.
6
w pełni zasłużyli na wygraną
4
weterani co mieli ciągnąć za uszy i być ostoją drużyny... A tu przez ich błędy przegrywamy drugi mecz z rzędu.
0
@Kamyk37 a on czasem nie dodal postu że nic mu nie jest?
6
@Herato już Luis Enrique nie był do niego przekonany.
0
@Gwyn prawdziwy trener z jajami :) jak trzeba to i wine weźmie na siebie.
1
@arraco haha :D ponoć szofer Barcy podjeżdża pod chate i go budzi.
4
swoją drogą mega śmiesznie będzie to jutro wyglądać :D zespół wraca po takiej wojnie, przemęczony z kontuzjami... a tu sobie wjeżdża Dembele z rana jak nowo narodzony i pyta jak tak mecz?.
1
no to wraca Dembele na Alaves? moim zdaniem zarząd się ugnie.
1
@KrychaFCB a piłkarze narzekają jak to oni mają ciężko
8
@AllBundy bez przesady :) skład miał kilka klas lepszy niż Xavi
0
Ansu kolejna kontuzja bez kontaktu z rywalem...
2
@tbas przecież to by był młyn dla trolli zgłaszać niewinnych ludzi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
co się dzieje w Barcelonie z tymi kontuzjami? to jest jakiś kur** kryminał.
4
czemu niektórzy zmieniają tu zdanie co 5 minut? panowie co to za choroba? aż w szoku jestem.
0
w końcu pokazane jaja w końcówce! brawo drużyna.
3
można nie przepadać za Bilbao ale to prawdziwi piłkarze z jajami
0
Marc jaka obrona! klasa
0
znów im wszystko wychodzi :o to jest jakieś chore...
1
@Janiama 0-2 Barca
0
w końcu De Jong ławka
1
@Momals11 to niezłe masz informacje
2
co jest dziwnego w tym że Barca chce ogrywać zawodników którzy będą grać w przyszłości kosztem Ousmana?. Dembele nie chce przedłużyć kontraktu więc dla mnie to logiczne podejście :) niech sobie trenuje w spokoju do lipca może na treningu się nie połamie.
0
@sendesara ostatnio miał go Coutinho :) gorszy nie będzie