2

@Coutinho007 i to najczęściej jak Barca przegrywa haha

5

@Emhyr no właśnie ide na cmentarz pomodlić się i przywitać

4

@Danny Gaucho o ten to był ass

0

was też najbardziej denerwuje uśmiech Alby po tym jak coś odjebie? możliwe że tak reaguje na stres ale mega irytująco to wygląda.

2

@horang i to się zaczelo od Valverde :) on wynikami się bronił ale byly takie tygodnie że piłkarze trenowali tylko 4 dni.

1

@horang oni po prostu trenują za lekko od kilku lat :) mówił o tym : Firpo czy Deulofeu. Jak dla mnie to jest główny powód że wyglądamy tragicznie pod względem fizycznym i nie potrafimy dograć spotkania w jednym tempie.

6

w pełni zasłużyli na wygraną

4

weterani co mieli ciągnąć za uszy i być ostoją drużyny... A tu przez ich błędy przegrywamy drugi mecz z rzędu.

0

@Kamyk37 a on czasem nie dodal postu że nic mu nie jest?

6

@Herato już Luis Enrique nie był do niego przekonany.

0

@Gwyn prawdziwy trener z jajami :) jak trzeba to i wine weźmie na siebie.

1

@arraco haha :D ponoć szofer Barcy podjeżdża pod chate i go budzi.

4

swoją drogą mega śmiesznie będzie to jutro wyglądać :D zespół wraca po takiej wojnie, przemęczony z kontuzjami... a tu sobie wjeżdża Dembele z rana jak nowo narodzony i pyta jak tak mecz?.

1

no to wraca Dembele na Alaves? moim zdaniem zarząd się ugnie.

1

@KrychaFCB a piłkarze narzekają jak to oni mają ciężko

8

@AllBundy bez przesady :) skład miał kilka klas lepszy niż Xavi

0

Ansu kolejna kontuzja bez kontaktu z rywalem...

2

@tbas przecież to by był młyn dla trolli zgłaszać niewinnych ludzi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

co się dzieje w Barcelonie z tymi kontuzjami? to jest jakiś kur** kryminał.

4

czemu niektórzy zmieniają tu zdanie co 5 minut? panowie co to za choroba? aż w szoku jestem.

0

w końcu pokazane jaja w końcówce! brawo drużyna.

3

można nie przepadać za Bilbao ale to prawdziwi piłkarze z jajami

0

Marc jaka obrona! klasa

0

znów im wszystko wychodzi :o to jest jakieś chore...

1

@Janiama 0-2 Barca

0

w końcu De Jong ławka

1

@Momals11 to niezłe masz informacje

2

co jest dziwnego w tym że Barca chce ogrywać zawodników którzy będą grać w przyszłości kosztem Ousmana?. Dembele nie chce przedłużyć kontraktu więc dla mnie to logiczne podejście :) niech sobie trenuje w spokoju do lipca może na treningu się nie połamie.

0

@sendesara ostatnio miał go Coutinho :) gorszy nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?