0

@kaamil1910 przecież sam zapytałeś czy widziałem jego gre w obronie :) o Leo nie ma co gadac bo od dawna nie ma zadań defensywnych.

0

@Rewolucja123 no ale wyżej chwalisz się tymi jego odbiorami z Realem :) to jak nie odbiera to trzeba się cieszyć i chwalić go za to że wraca? a nie stoi na połowie rywala?

0

@Rewolucja123 jak kiedyś był tragiczny to teraz jest słaby :) zobacz sobie statystyki wyżej z poszczególnych spotkań, miłego dnia

0

@kaamil1910 https://www.sofascore.com/player/ousmane-dembele/818244

proszę :) zobacz sobie ile on ma odbiorów na mecz, ile wygranych pojedynkow w obronie i ile strat. gorszych statystyk nawet Deulofeu nie miał.

0

@kaamil1910 ej ty trolujesz? oglądasz coś mecze Barcy czy z Realem był pierwszy? on tu już jest z 5 lat i nic się nie rozwinął a nawet cofnął.

0

@FanBarca1899 ja jak byłem rok temu to test był tylko wymagany

0

@kaamil1910 jak? co wy jecie ludzie :D przecież on gra na alibi w obronie i traci mase piłek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kaamil1910 przecież on nie potrafi bronić i naraża zespół na kontry swoją nieodpowiedzialnością za piłke :) a widziałeś jak gra Newcastle?

1

jestem przekonany że Bartomeu dałby mu te pieniądze :) cieszy że ktoś konkretny jest w zarządzie i już nie będzie kontraktów na poziomie szejka.

0

@kaamil1910 a moim zdaniem jakoś bardzo się nie rozwinie :) nawet jak zacznie w miare grać to kontuzje będą się za nim ciągnąć + mentalnie to dziecko które nie ma ambicji sportowych.

1

@Azacca on chyba właśnie na to liczył ze Xavi da mu grać :) byłoby gadanie do maja że przedłuży a na końcu by uciekł jak szczur.

1

@KrwawiaceoczyVEB to są pewnie takie emocje że nie do końca się ogarnia haha

1

@Rewolucja123 zadzwoń do Fabrizio to ci potwierdzi ile chciał Dembele za 5 lat + bonusy

1

@Rewolucja123 piszą dziennikarze to się tym sugeruje :) więc przestań mruczeć.

2

@Rewolucja123 przecież te wymagania to tylko wymówka żeby odejść :) nigdy nie przedstawili oferty którą może spełnić Barcelona

0

a tu Dembele nic sobie nie robi z niemożliwości braku gry :D trenuje sobie pół roku a w lipcu zgarnia grube sianko i podpisuje kontrakt z nowym klubem.

1

nie zdziwie się jak ten chłop wyląduje w Realu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@PatrychoO tak :)

0

Krycha haha


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@hayek no to też racja :) ciężko coś znaleźć żeby były same plusy.

1

@FCB24 trochę za dużo zamętu przy takich zmianach hokejowych.

2

@The_Man auty z nogi byłyby spoko

3

@shinthps ucz się spirytus pić a nie

0

@BeziteX a to nie wiedziałem ale lipa...

4

Dembele w Realu i La Ramble wywala na 3 dni.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?