Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 przecież sam zapytałeś czy widziałem jego gre w obronie :) o Leo nie ma co gadac bo od dawna nie ma zadań defensywnych.
0
@Rewolucja123 no ale wyżej chwalisz się tymi jego odbiorami z Realem :) to jak nie odbiera to trzeba się cieszyć i chwalić go za to że wraca? a nie stoi na połowie rywala?
0
@Rewolucja123 jak kiedyś był tragiczny to teraz jest słaby :) zobacz sobie statystyki wyżej z poszczególnych spotkań, miłego dnia
0
@kaamil1910 https://www.sofascore.com/player/ousmane-dembele/818244
proszę :) zobacz sobie ile on ma odbiorów na mecz, ile wygranych pojedynkow w obronie i ile strat. gorszych statystyk nawet Deulofeu nie miał.
0
@kaamil1910 ej ty trolujesz? oglądasz coś mecze Barcy czy z Realem był pierwszy? on tu już jest z 5 lat i nic się nie rozwinął a nawet cofnął.
0
@FanBarca1899 ja jak byłem rok temu to test był tylko wymagany
0
@kaamil1910 jak? co wy jecie ludzie :D przecież on gra na alibi w obronie i traci mase piłek
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kaamil1910 przecież on nie potrafi bronić i naraża zespół na kontry swoją nieodpowiedzialnością za piłke :) a widziałeś jak gra Newcastle?
1
jestem przekonany że Bartomeu dałby mu te pieniądze :) cieszy że ktoś konkretny jest w zarządzie i już nie będzie kontraktów na poziomie szejka.
0
@kaamil1910 a moim zdaniem jakoś bardzo się nie rozwinie :) nawet jak zacznie w miare grać to kontuzje będą się za nim ciągnąć + mentalnie to dziecko które nie ma ambicji sportowych.
1
@Azacca on chyba właśnie na to liczył ze Xavi da mu grać :) byłoby gadanie do maja że przedłuży a na końcu by uciekł jak szczur.
1
@KrwawiaceoczyVEB to są pewnie takie emocje że nie do końca się ogarnia haha
1
@Rewolucja123 zadzwoń do Fabrizio to ci potwierdzi ile chciał Dembele za 5 lat + bonusy
1
@Rewolucja123 piszą dziennikarze to się tym sugeruje :) więc przestań mruczeć.
2
@Rewolucja123 przecież te wymagania to tylko wymówka żeby odejść :) nigdy nie przedstawili oferty którą może spełnić Barcelona
0
a tu Dembele nic sobie nie robi z niemożliwości braku gry :D trenuje sobie pół roku a w lipcu zgarnia grube sianko i podpisuje kontrakt z nowym klubem.
1
nie zdziwie się jak ten chłop wyląduje w Realu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PatrychoO tak :)
0
Krycha haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@hayek no to też racja :) ciężko coś znaleźć żeby były same plusy.
1
@FCB24 trochę za dużo zamętu przy takich zmianach hokejowych.
2
@The_Man auty z nogi byłyby spoko
3
@shinthps ucz się spirytus pić a nie
0
@BeziteX a to nie wiedziałem ale lipa...
4
Dembele w Realu i La Ramble wywala na 3 dni.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika