Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
49
obrońca starej daty :D trochę przypomina ziomka który skończył robote w polu i przyszedł sobie pokopać na boisku.
1
@Kapitan hawk stesknił się więc wiesz :D
3
@Comentateiro rzeczywiście to dwubiegunówka :D
1
@Pawel13sz Alba musi mieć zmiennika który pozwoli mu odpocząć :) a spoko kwota + nie jest to obowiązek wykupu.
0
@Rewolucja123 dokładnie :) z Ericiem mogą się idealnie uzupełnić.
0
@amanter wydaje mi się że za bardzo w tym aspekcie się nie poprawi.
0
@TylkoBarca7273 a to nie wiedziałem że takie coś istnieje na stronie.
0
@amanter nie da się mieć wszystkiego :) Araujo z wyprowadzeniem piłki na poziomie Ramosa byłby najlepszy na świecie.
2
@Barca1992 wychowuje jak swoje :D
0
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo z jakiej okazji dostałeś? :)
3
a czy to ten sam Dembele co po transferze do Barcy poszedł pobiegać? ^^ ależ on był profesjonalny.
8
będzie dziś solówka Laporta z Dembele na gołe klaty
3
@maatiixx gramy dopiero 6 lutego z Atletiko
2
bramka Ziyecha z wczoraj jak ktoś nie widział
https://fb.watch/aKf7VYZjKO/
1
@Rewolucja123 no taki bezpośredni futbol... aż mi się czasy Luisa Enrique przypomniały.
3
co by nie mówić ale piękne były te akcje przy bramkach Torresa i De Jonga.
0
@Ojciec5tkidzieci naturalna kolej rzeczy gdy jest jakiekolwiek ryzyko
1
@TheMazixX 2 tyg przerwy teraz więc będzie gotowy na Atletiko
4
Zdaniem ukraińskich mediów Andrij Szewczenko osiągnął porozumienie z PZPN-em
[weszło]
2
@MesQueUnClub96 smutne bo talent ma ogromny
5
@hugz Xavi mu nic nie mówił o wejściu :D zimno mu było haha
0
@Unique reprezentacje grają w Ameryce
2
@JimMorrisonFCB możesz :)
1
@Kitek1640 bo siedział za plantacje marihuany
0
@Jakchcesz dziadek Frenkiego po takich jak Rewolucja na konia wsiadał ^^
0
@amanter robi liczby :) to najważniejsze
2
Ferran se wjeżdża po trzy miesięcznej kontuzji +nowy klub i jest najlepszym ofensywnym zawodnikiem :D to pokazuje na jakim poziomie jest ofensywa Barcy.
0
@Johnnie_Walker no moim zdaniem to wiekszosci domino po zarządzaniu Bartomeu.
0
@Johnnie_Walker każdy klub w kryzysie potrzebuje takich wygranych :) burdel to był za Bartomeu teraz Barca próbuje wstać na nogi