49

obrońca starej daty :D trochę przypomina ziomka który skończył robote w polu i przyszedł sobie pokopać na boisku.

1

@Kapitan hawk stesknił się więc wiesz :D

3

@Comentateiro rzeczywiście to dwubiegunówka :D

1

@Pawel13sz Alba musi mieć zmiennika który pozwoli mu odpocząć :) a spoko kwota + nie jest to obowiązek wykupu.

0

@Rewolucja123 dokładnie :) z Ericiem mogą się idealnie uzupełnić.

0

@amanter wydaje mi się że za bardzo w tym aspekcie się nie poprawi.

0

@TylkoBarca7273 a to nie wiedziałem że takie coś istnieje na stronie.

0

@amanter nie da się mieć wszystkiego :) Araujo z wyprowadzeniem piłki na poziomie Ramosa byłby najlepszy na świecie.

2

@Barca1992 wychowuje jak swoje :D

0

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo z jakiej okazji dostałeś? :)

3

a czy to ten sam Dembele co po transferze do Barcy poszedł pobiegać? ^^ ależ on był profesjonalny.

8

będzie dziś solówka Laporta z Dembele na gołe klaty

3

@maatiixx gramy dopiero 6 lutego z Atletiko

2

bramka Ziyecha z wczoraj jak ktoś nie widział
https://fb.watch/aKf7VYZjKO/

1

@Rewolucja123 no taki bezpośredni futbol... aż mi się czasy Luisa Enrique przypomniały.

3

co by nie mówić ale piękne były te akcje przy bramkach Torresa i De Jonga.

0

@Ojciec5tkidzieci naturalna kolej rzeczy gdy jest jakiekolwiek ryzyko

1

@TheMazixX 2 tyg przerwy teraz więc będzie gotowy na Atletiko

4

Zdaniem ukraińskich mediów Andrij Szewczenko osiągnął porozumienie z PZPN-em

[weszło]

2

@MesQueUnClub96 smutne bo talent ma ogromny

5

@hugz Xavi mu nic nie mówił o wejściu :D zimno mu było haha

0

@Unique reprezentacje grają w Ameryce

2

@JimMorrisonFCB możesz :)

1

@Kitek1640 bo siedział za plantacje marihuany

0

@Jakchcesz dziadek Frenkiego po takich jak Rewolucja na konia wsiadał ^^

0

@amanter robi liczby :) to najważniejsze

2

Ferran se wjeżdża po trzy miesięcznej kontuzji +nowy klub i jest najlepszym ofensywnym zawodnikiem :D to pokazuje na jakim poziomie jest ofensywa Barcy.

0

@Johnnie_Walker no moim zdaniem to wiekszosci domino po zarządzaniu Bartomeu.

0

@Johnnie_Walker każdy klub w kryzysie potrzebuje takich wygranych :) burdel to był za Bartomeu teraz Barca próbuje wstać na nogi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?