0

@dziaraka jakies troll konto bodajże z Turcji

0

@Gaz chodzi o to że gigantyczne pieniądze zostały wyrzucone w błoto :) patrząc na całokształt to jest tragiczne że Dembele odchodzi z Barcelony za darmo nic nie dając w zamian przez 5 lat.

15

@DonAndresFCB no i powiedz mi po co o tym gadasz? :D

0

@Gaz porównaj pieniądze za jakie zostali kupieni i co dali drużynie przed odejście w porównaniu do Dembele :) i odpowiedz sama przyjdzie.

0

@Gaz a jeszcze piękniejsze jest to że kosztował 140 mln i odejdzie za darmo.

0

@Messi1000000 to tylko farmazon

1

@Luciano99 @P33ck @Cygan BRC jak już dorośnięcie to zrozumiecie ze wygląd nie jest najważniejszy w życiu :) trzeba się realizować ,byc szczęśliwym i spełniać marzenia bo uroda i tak przeminie. pozdrawiam.

3

ponoć nic groźnego i zszedł z ostrożności.

1

@Dieselzor troche szacunku do zawodnika Barcelony

45

ale podobna haha


0

@Encore jak ocenisz jego dzisiejszy występ?

8

Pan Piłkarz i Bruno Fernandes


0

@Bocheno1 skąd pomysł na takie porównanie? co ty chłopie masz w głowie.

1

aktualna Barcelona to trochę taka upośledzona wersja reprezentacji Hiszpanii.

0

ale dobrze ze Pepe nie gra już w La Lidze :) ciężko patrzy się na jego ryjca.

19

człowiek to największe zło na ziemi


5

twitter to zło haha


5

przyjemnie patrzyło się na jego gre


3

z moich obliczeń wynika że Gavi jest synem Pique.

0

@tristan87 są też informacje ze chodzi o dziewczyne Gaviego :D

3

ponoć zdrada miała miejsce ze 30 lat temu jak mama Gaviego miała 20 lat.


0

W ciągu najbliższych dni Władimira Putina czeka operacja. Ma do niej dojść w Narodowym Centrum Badań nad Rakiem im. N.N. Błochina w Moskwie. Powodem jest rak trzustki.

Włoskie media w tym "Il Messaggero"

6

Kamil :)


3

@Sysia11 sugerujesz że w Psg mu nie zależy i nie daje 100%? wzór i prawdziwy profesjonalista w takim razie.

4

straszny zjazd Włochów przecież oni tak zajebiscie grali na Euro.

0

no to co zacznie boleć Leo w Psg przed Mundialem? ja obstawiam plecy i spokojny sezon w Paryżu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle weź bo zaraz będziesz znokautowany za droczenie się Hobbicie.

0

robimy na mięciutko Argentyne na Mistrzostwach Świata :) wystarczy że strzelimy od nich więcej bramek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?