1

@VamosRakieta jak się czujesz w środku tiki-taki?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PawkoFCB 700% marży na baryłce mafii paliwowej :)

4

@AmigoBlancos i takie statystyki o Realu moge czytać.

3

@YouTuber dokładnie + niekaralność, zdrowie psychiczne/fizyczne i wykształcenie podstawowe.

0

Polska


0

@Pogba nie no myśle że kupimy 8 w aktualnej sytuacji klubu :)

0

pseudo-dziennikarze muszą na czymś zarabiać


0

Robert krzyczał po Polsku: Fc Barcelona, Fc Barcelona :) niesamowite są te informacje od dziennikarzy.

4

cały świat będzie zazdrościł

0

@Borneo a skąd taka informacja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

no to będzie walka kto da lepszy kontrakt


0

@DaPidejpi wątpie żeby takie coś podciągali pod zamach terrorystyczny :) no ale czas pokaże.

0

@KrystianR dlaczego? przeciez mowa o zamachu terorystycznym :) i o tym pomyślałem.

0

Białoruś


9

Radomiak


12

idol


2

@Pawel13sz Kessie, Christiensen, Torre, Lewandowski, Azpi, Alonso.

0

@Emhyr pomijając kwote bo i tak Barcelona na tym zarobila ile musiała :) mało zmienia czy to było 15-20 milionów ze zmiennymi czy bez. Wytłumacz mi jak my mamy złożyć jakąkolwiek oferte Valencii w aktualnej sytuacji klubu? i czego nie zrozumiałem? bo mam nadzieję że ogarniasz ze wtedy Barcelona "miała" te pieniądze na Pjanicia a to jest ogromna różnica z dzisiejszą sytuacją i nie jesteśmy w stanie pomóc im w księgowości bo tych pieniędzy po prostu nie mamy na transfery.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Będą sądzeni jako zbrodniarze wojenni w Rosji - Wiaczesław Wołodin (Przewodniczący Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej)



0

@Emhyr przecież wymiana była 60-80 :) czego nie zrozumie? Barcelona musiała zarobić 70 mln stąd te ceny za Arthura i Pjanicia :) Valencia musi zarobic 40 mln ale Barcelona nie ma takich pieniędzy żeby nawet złożyć oferte (Romero)

0

@ParlesCuyol5 to może i potrwać i z dwa miesiące :) trzeba zarobić na ten transfer.

0

@Emhyr no to wytłumacz mi dlaczego zapłacili nam 20 mln więcej za Arthura skoro Barcelona nie musiała zarobić? ten sam przypadek jest teraz w Valencii :D muszą do 30 czerwca zarobić na zawodniakach 40 mln i a nas nie stać żeby złożyć za nich oferte w wysokości nawet 20 mln :) jedyna szansa to zastrzyk gotówki po sprzedaży udziałów lub transfery z klubu.

0

@Emhyr no ja mówiłem o Pjanic-Arthur

4

Ćwiąkała o sytuacji Valencii


0

@Emhyr przecież tam nie było wymiany jeden do jednego :) Valencia w budżecie zaplanowała, że przed 30.06 musi sprzedać piłkarzy za minimum 40 milionów euro (Marca, Mundo) Więc na logike ze nie mogą wyjść na zero.

0

@Emhyr przecież oni muszą zarobić a nie wyjść na zero.

0

@MesQueUnClub96 a kogo Alemany ściągnął/kupił z Valencii?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?