Hubsao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2021
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Minister spraw zagranicznych Finlandii: Zagrożenia ze strony Rosji nie wpłyną na decyzję kraju o przystąpieniu do NATO.
2
zdrówka i spokoju w te święta ciule :D
4
tacy kibice to 12 zawodnik :) szkoda ze na Camp Nou mamy "piknik".
0
@Danqoo i dobrze :) kłótnie o to są bardzo dziecinne.
1
Dorośli kibice Barcy i Realu nadal kłócą się o to kto jest lepszy Messi/Ronaldo :) ten temat to studnia bez dna który nigdy sie wam nie znudzi! A wystarczy zrozumieć że głównie to kwestia sympatii/przywiązania do jednego z tych klubów i nigdy się nie przekonacie argumentami kibica drużyny przeciwnej.
12
Irpień...
2
ale to jest świr haha
0
@talizmo bo fryzury mieli podobne? :D
15
Grealish co 50 metrów poprawia fryzure i getry haha :D
1
@Limit_l3ss nie chce wiedziec co ty masz w bani pisząc taki komentarz.
1
taki tam szczegół
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
nigdy nie ogarne jak można oglądać mecz/film i o tym spamić :) przecież to rozprasza i zabiera przyjemność z oglądania.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Andres Iniesta:
Włoski futbol jest daleko w tyle za czołówką. Przepraszam, ale taka jest prawda. W Hiszpanii i w Niemczech chłopak, który ma 16-17 lat gra już w pierwszej drużynie. We Włoszech jest to nie do pomyślenia, a trenerzy mówią: Musi być gotowy fizycznie.
Ale co to znaczy być gotowym fizycznie?
Jeśli jesteś dobry i piłka przy nodze ci nie przeszkadza to wszystko inne nie ma znaczenia. W tym wieku ciało cały czas się rozwija, a doświadczenie można zdobyć tylko i wyłącznie grając.
Ludzie po czterdziestce grają we Włoszech i to powinno ich skłonić do myślenia. W Hiszpanii w wieku 33-34 lat jesteś już stary. W Niemczech podobnie, chyba że jesteś fenomenem takim jak Thomas Müller, Philipp Lahm czy Robert Lewandowski.
[Marca]
4
@MesQueUnClub96 to ty na avatarku?
5
coś w tym jest
3
Czechy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos nie lepiej zobaczyć skrót spotkania?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
tylko Barcelona potrafi dać tak różne emocje w przeciągu kilku tygodni :D
1
@Rewolucja123 ale ty jesteś bystry chłopocek
1
@macio_944 spoko wytłumaczenie jak na 12 latka :D
0
Griezmann to ty?
39
sprzedam bilet na finał ligi Europy 18 maja w Sevilli.
2
my w lidze Mstrzów/Europy w ostatnich latach gramy ja dzieciaki bez wiary.
0
potężna ta liga Europy ^^
0
@Rust_Cohle no to zagra dobre spotkanie.