4

Minister spraw zagranicznych Finlandii: Zagrożenia ze strony Rosji nie wpłyną na decyzję kraju o przystąpieniu do NATO.


2

zdrówka i spokoju w te święta ciule :D

4

tacy kibice to 12 zawodnik :) szkoda ze na Camp Nou mamy "piknik".


0

@Danqoo i dobrze :) kłótnie o to są bardzo dziecinne.

1

Dorośli kibice Barcy i Realu nadal kłócą się o to kto jest lepszy Messi/Ronaldo :) ten temat to studnia bez dna który nigdy sie wam nie znudzi! A wystarczy zrozumieć że głównie to kwestia sympatii/przywiązania do jednego z tych klubów i nigdy się nie przekonacie argumentami kibica drużyny przeciwnej.

12

Irpień...


2

ale to jest świr haha


0

@talizmo bo fryzury mieli podobne? :D

15

Grealish co 50 metrów poprawia fryzure i getry haha :D

1

@Limit_l3ss nie chce wiedziec co ty masz w bani pisząc taki komentarz.

1

taki tam szczegół


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

nigdy nie ogarne jak można oglądać mecz/film i o tym spamić :) przecież to rozprasza i zabiera przyjemność z oglądania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Andres Iniesta:

Włoski futbol jest daleko w tyle za czołówką. Przepraszam, ale taka jest prawda. W Hiszpanii i w Niemczech chłopak, który ma 16-17 lat gra już w pierwszej drużynie. We Włoszech jest to nie do pomyślenia, a trenerzy mówią: Musi być gotowy fizycznie.

Ale co to znaczy być gotowym fizycznie?

Jeśli jesteś dobry i piłka przy nodze ci nie przeszkadza to wszystko inne nie ma znaczenia. W tym wieku ciało cały czas się rozwija, a doświadczenie można zdobyć tylko i wyłącznie grając.

Ludzie po czterdziestce grają we Włoszech i to powinno ich skłonić do myślenia. W Hiszpanii w wieku 33-34 lat jesteś już stary. W Niemczech podobnie, chyba że jesteś fenomenem takim jak Thomas Müller, Philipp Lahm czy Robert Lewandowski.

[Marca]

4

@MesQueUnClub96 to ty na avatarku?

5

coś w tym jest


3

Czechy


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AmigoBlancos nie lepiej zobaczyć skrót spotkania?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tylko Barcelona potrafi dać tak różne emocje w przeciągu kilku tygodni :D

1

@Rewolucja123 ale ty jesteś bystry chłopocek

1

@macio_944 spoko wytłumaczenie jak na 12 latka :D

0

Griezmann to ty?

39

sprzedam bilet na finał ligi Europy 18 maja w Sevilli.

2

my w lidze Mstrzów/Europy w ostatnich latach gramy ja dzieciaki bez wiary.

0

potężna ta liga Europy ^^

0

@Rust_Cohle no to zagra dobre spotkanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?