HusJorDadi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko że ceny Ardy i Gomesa były nieco niższe...
15
A propos Ter Stegena... Od kiedy to gani się zawodnika za piekne zagrania? Nie dla takich "perełek" ogląda się futbol?
2
Obawiam się, że Dembele może być najgorszą wpadka transferowa w historii klubu. Nie przez umiejętności, a głowę.
0
Chciał pewnie posłać podanie prostopadłe po ziemi :D
1
Jedz, śpij i żyj marzeniem, że zostaniesz nowym Messim, a później wyląduj w Levante
4
Takie życie panie kochany.
2
I właśnie dlatego kocham ten Klub. Tworzą go ludzie kochający futbol, a nie "dżentelmeni i biznesmeni futbolu" ze stolicy. Mes Que un Club!
0
Wspólny mianownik: chyba tylko kolor skóry
0
05/06, 10/11, 14/15, 16/17
0
Barcelonę w 2008 roku przejmuje Mou zamiast Pep... Jak Barca wyglądałaby teraz? ;)
6
Do tej pory nie zauważyłem żeby tekstury czy mechanika były lepsze niż w fifie. PES najbardziej denerwuje mnie sposobem poruszania sie zawodników. Biegają jak mechaniczne kaczki
0
MMA bardzo spoko (sam uczęszczam), ale do tego warto dobrać sobie zajęcia z jakiegoś innego stylu. Ja wybrałem Kick- boxing i nie narzekam :)
1
Czekam z niecierpliwością, aż Suarez pozamyka japy wszystkim szczekaczom... Z jakiegoś powodu TRENER VALVERDE mu ufa i wie, że najlepszym sposobem na odzyskanie jego najlepszej wersji jest regularna gra. Błagam, nie róbcie z niego drewniaka i ofiary po pierwszym meczu sezonu. To tak jakby zwalniać pracownika po pierwszym dniu po urlopie. Trzeba mu dać czas, bo wierzę, że cały sztab szkoleniowy wie co robi. Pozdro
0
Nie jestem przekonany co do De Gea'i (nie mam pojęcia jak to odmienić ;P). United miało duży problem z przygotowaniami do sezonu dlatego początek ligi mogą mieć mocno średni. A na tym ucierpi bramkarz. No chyba, ze ich będzie ratował jak to miało miejsce w zeszłym sezonie :P Ja postawiłem na Fabiana, bo "Młoty" przed sezonem wyglądają bardzo obiecująco, a Łukasz to zawsze gwarancja spokoju w bramce. Pozdro ;)
0
Siema!
Zaczynam zabawę w Fantasy Premier League. Zastanawiam się nad obsadzeniem pomocy. Myślę o Keicie albo Fabinho. Jak macie jakieś pomysły, to chętnie poczytam :D
1
Wszystko zależy od stopnia skręcenia czy zwichniecia. I tu tu może dojść nawet do pęknięcia strzałki na wysokości stawu kolanowego. Tak czy inaczej wydaje mi się, że jeżeli ktoś pisze posty dotyczące kontuzji, to powinien podstawowe pojęcia znać.
0
Adaptacja czy adoptacja?
0
Nie wiem czemu przeczytałem, że jemu się pomyliło. Sorki
1
Zwichniecie może być tak samo niebezpieczne jak skręcenie. Przy zeichnieciu staw nie wraca na swoje miejsce i szczerze mówiąc nie wiem czy to błąd w tłumaczeniu, bo nie byłoby szans żeby Dembele po takim urazie był w stanie biegać dalej... Natomiast przy skręceniu staw wraca spowrotem na swoje miejsce. To jak kontuzja jest poważna zalezy od tego jak przy danym urazie została naruszona torebka stawowa.
2
Pójdzie do Realu to będzie śpiewał o swojej pięknej przyjaźni z Marcelo
0
Ciekawe co na to Carles Alena
2
Miłego dnia tyłku
0
To jest koniec pewnej epoki. Nie tylko dla Barcelony ale także dla całego piłkarskiego świata.
7
Dla mnie już chłopa nie ma.
1
No i brawo! Wreszcie ktoś rozsądny
0
Pique akurat hipokrytą nie jest...
6
Koniec końców Realowi to machanie nad piłka Ronaldo wychodzi na dobre. Ściąga do siebie 2 zawodników i robi miejsce Marcelo na skrzydle, bądź dla wchodzącego zawodnika z drugiej linii. Taka sytuacja powtarza się wiele razy w każdym meczu
0
czy tylko mi ncplus nie działa?
0
Cichaj już, bo się pogrążasz coraz bardziej krzykaczu
0
Proponuje dać sobie spokój z ta amebą umysłową