0

Tylko że ceny Ardy i Gomesa były nieco niższe...

15

A propos Ter Stegena... Od kiedy to gani się zawodnika za piekne zagrania? Nie dla takich "perełek" ogląda się futbol?

2

Obawiam się, że Dembele może być najgorszą wpadka transferowa w historii klubu. Nie przez umiejętności, a głowę.

0

Chciał pewnie posłać podanie prostopadłe po ziemi :D

1

Jedz, śpij i żyj marzeniem, że zostaniesz nowym Messim, a później wyląduj w Levante

4

Takie życie panie kochany.

2

I właśnie dlatego kocham ten Klub. Tworzą go ludzie kochający futbol, a nie "dżentelmeni i biznesmeni futbolu" ze stolicy. Mes Que un Club!

0

Wspólny mianownik: chyba tylko kolor skóry

0

05/06, 10/11, 14/15, 16/17

0

Barcelonę w 2008 roku przejmuje Mou zamiast Pep... Jak Barca wyglądałaby teraz? ;)

6

Do tej pory nie zauważyłem żeby tekstury czy mechanika były lepsze niż w fifie. PES najbardziej denerwuje mnie sposobem poruszania sie zawodników. Biegają jak mechaniczne kaczki

0

MMA bardzo spoko (sam uczęszczam), ale do tego warto dobrać sobie zajęcia z jakiegoś innego stylu. Ja wybrałem Kick- boxing i nie narzekam :)

1

Czekam z niecierpliwością, aż Suarez pozamyka japy wszystkim szczekaczom... Z jakiegoś powodu TRENER VALVERDE mu ufa i wie, że najlepszym sposobem na odzyskanie jego najlepszej wersji jest regularna gra. Błagam, nie róbcie z niego drewniaka i ofiary po pierwszym meczu sezonu. To tak jakby zwalniać pracownika po pierwszym dniu po urlopie. Trzeba mu dać czas, bo wierzę, że cały sztab szkoleniowy wie co robi. Pozdro

0

Nie jestem przekonany co do De Gea'i (nie mam pojęcia jak to odmienić ;P). United miało duży problem z przygotowaniami do sezonu dlatego początek ligi mogą mieć mocno średni. A na tym ucierpi bramkarz. No chyba, ze ich będzie ratował jak to miało miejsce w zeszłym sezonie :P Ja postawiłem na Fabiana, bo "Młoty" przed sezonem wyglądają bardzo obiecująco, a Łukasz to zawsze gwarancja spokoju w bramce. Pozdro ;)

0

Siema!
Zaczynam zabawę w Fantasy Premier League. Zastanawiam się nad obsadzeniem pomocy. Myślę o Keicie albo Fabinho. Jak macie jakieś pomysły, to chętnie poczytam :D

1

Wszystko zależy od stopnia skręcenia czy zwichniecia. I tu tu może dojść nawet do pęknięcia strzałki na wysokości stawu kolanowego. Tak czy inaczej wydaje mi się, że jeżeli ktoś pisze posty dotyczące kontuzji, to powinien podstawowe pojęcia znać.

0

Adaptacja czy adoptacja?

0

Nie wiem czemu przeczytałem, że jemu się pomyliło. Sorki

1

Zwichniecie może być tak samo niebezpieczne jak skręcenie. Przy zeichnieciu staw nie wraca na swoje miejsce i szczerze mówiąc nie wiem czy to błąd w tłumaczeniu, bo nie byłoby szans żeby Dembele po takim urazie był w stanie biegać dalej... Natomiast przy skręceniu staw wraca spowrotem na swoje miejsce. To jak kontuzja jest poważna zalezy od tego jak przy danym urazie została naruszona torebka stawowa.

2

Pójdzie do Realu to będzie śpiewał o swojej pięknej przyjaźni z Marcelo

0

Ciekawe co na to Carles Alena

2

Miłego dnia tyłku

0

To jest koniec pewnej epoki. Nie tylko dla Barcelony ale także dla całego piłkarskiego świata.

7

Dla mnie już chłopa nie ma.

1

No i brawo! Wreszcie ktoś rozsądny

0

Pique akurat hipokrytą nie jest...

6

Koniec końców Realowi to machanie nad piłka Ronaldo wychodzi na dobre. Ściąga do siebie 2 zawodników i robi miejsce Marcelo na skrzydle, bądź dla wchodzącego zawodnika z drugiej linii. Taka sytuacja powtarza się wiele razy w każdym meczu

0

czy tylko mi ncplus nie działa?

0

Cichaj już, bo się pogrążasz coraz bardziej krzykaczu

0

Proponuje dać sobie spokój z ta amebą umysłową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?